200 TL Civarı 7.1 Oyuncu kulaklığı önerisi

Tronsmart kulaklıkta en düşük frekans 50 Hz ve 101 db olarak gözüküyor.
Rampage'de ise 20 Hz ve 120 db.
Bu değerler ne kadar önemli neye göre almalıyım sence?

Hz-db aralığı ne kadar yüksekse kulaklık o kadar farklı sesi size verebilir. Yıllardır böyle bildim buna göre alışveriş yaptım. HyperX Cloud Silver'dan önce Miracle X-1 kullanmıştım, parasını hak eden bir ürün. Bassları güzel vuruyor, ses fullediğinizde hoparlör görevi görebiliyor, 7.1 konusunda da gayet başarılı R6, CS:GO, PUBG, Apex Legends gibi oyunlarda güzel performans sergilemişti. Yani 200TL bütçe ile alacaksanız kaçırmayın derim. 220TL'ye Tronsmartta alınabilir, güzel bir ürün.

Hz-db aralığı ne kadar yüksekse kulaklık o kadar farklı sesi size verebilir. Yıllardır böyle bildim buna göre alışveriş yaptım. HyperX Cloud Silver'dan önce Miracle X-1 kullanmıştım, parasını hak eden bir ürün. Bassları güzel vuruyor, ses fullediğinizde hoparlör görevi görebiliyor, 7.1 konusunda da gayet başarılı R6, CS:GO, PUBG, Apex Legends gibi oyunlarda güzel performans sergilemişti. Yani 200TL bütçe ile alacaksanız kaçırmayın derim. 220TL'ye Tronsmartta alınabilir, güzel bir ürün.
7.1'den ziyade streo tavsiye ediliyormuş. 7.1'i Desteklemeyen oyunlar da olduğu için.
B450M S2H Anakartım var. 7.1 ile Streo arasında kaldım şimdide.
Ve bu arada ses kalitesi bazında Rampage mi Tronsmart mı diyorsun?

7.1'den ziyade streo tavsiye ediliyormuş. 7.1'i Desteklemeyen oyunlar da olduğu için.
B450M S2H Anakartım var. 7.1 ile Streo arasında kaldım şimdide.
Ve bu arada ses kalitesi bazında Rampage mi Tronsmart mı diyorsun?
Bence kafan rahat olsun. Tronsmart Sono al.

7.1'den ziyade streo tavsiye ediliyormuş. 7.1'i desteklemeyen oyunlar da olduğu için.
B450M S2H anakartım var. 7.1 ile streo arasında kaldım şimdi de.
Ve bu arada ses kalitesi bazında Rampage mi tronsmart mı diyorsun?

Stereo konusunda bilgim yok ustam sürekli 7.1 kulaklık kullandım. Ses konusuna gelecek olursak Miracle X-1 önde.

Tamamdır teşekkürler. Bir sorum daha olacak bu son olsun.
Bu 3'ünden hangisini önerirsiniz?

Tamamdır teşekkürler. Bir sorum daha olacak bu son olsun.
Bu 3'ünden hangisini önerirsiniz?

Geri
Yukarı