200 TL civarında Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

p1an2ed.bae

Hectopat
Daha fazla  
Telefonda müzik dinlerken veya video izlerken kullanacağım. Konfor'u ön planda tutuyorum, bütçem en fazla 50 TL olmak üzere genişleyebilir son olarak da kablolu olmasını istiyorum. Kendimde birkaç tane buldum bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha iyi önerileriniz var mı?

Medusa alınabilir.
Telefonda kullanacağım, Medusa kullanıyorum zaten ama medusa oyun kulaklığı ve USB girişine sahip.
Konfor'u nasıl? Uzun süreli kullanımda (5-6 saat) ağrı yapıyor mu?
Arkadaşım bu kulaklığı kullanıyor o yüzden deneme şansım olmuştu, gayet güzel bir kulaklık fakat kulağıma biraz küçük geldi o yüzden bunu almamayı tercih ederim.

Telefonda kullanacağım, Medusa kullanıyorum zaten ama medusa oyun kulaklığı ve USB girişine sahip.

Arkadaşım bu kulaklığı kullanıyor o yüzden deneme şansım olmuştu, gayet güzel bir kulaklık fakat kulağıma biraz küçük geldi o yüzden bunu almamayı tercih ederim.
He pardon ben o kısmı görmemişim.

Konforu gayet iyi +bass özelliği sayesinde müzikleri daha basslı bir şekilde dinleyebiliyorsun. Bir de benim kulağımı tam kapatıyor. Müzik, oyun oynarken dışarıdan gelen sesleri duymuyorum. ağrı yapma kısmına gelirsek hiç 5-6 saat kullanmadım. maksimum 3-4 saat kulaklıkla kalmışımdır. o süre içinde de ağrı yapmıyordu

Konforu gayet iyi +bass özelliği sayesinde müzikleri daha basslı bir şekilde dinleyebiliyorsun. Bir de benim kulağımı tam kapatıyor. Müzik, oyun oynarken dışarıdan gelen sesleri duymuyorum. Ağrı yapma kısmına gelirsek hiç 5-6 saat kullanmadım. Maksimum 3-4 saat kulaklıkla kalmışımdır. O süre içinde de ağrı yapmıyordu.

Yorumları okudum, kulaklıkda konforlu gözüküyor bugün biraz daha karşılaştırma yapıp yarın sipariş vereceğim fakat bu kulaklığı alacağım gibi gözüküyor, öneriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı