200 TL Epic Games oyun tavsiyesi

Aradığım konu.

Eğer ki 60 TL'lik kupona sahip en az 2 hesabınız varsa buradan aşağısını yapabilirsiniz.

200 TL Epic'ten harcayacaksanız ve kuponu olan birden fazla hesabınız varsa öncelikle AC Odyssey olmak üzere neredeyse bütün Ubisoft oyunlarını alın. Ubisoft diyorum çünkü Ubisoft oyunlarını Epic'ten aldığınızda tek bir Uplay hesabıyla bağlayabilirsiniz bütün Epic hesaplarınızı. AC Odyssey alın ancak almadan önce Pintipanda'dan 1.bölümü izleyin. Benim gibi grafiklere kapılıp almaya karar verirseniz DLC'ler ile birlikte alın. Oyunun sonu DLC'lerle birlikte. Sadece ana hikâyeyi alırsanız oyun havada bitiyor (diyorlar). Diyorlar, diyorum çünkü bence öyle değil. Sadece ana hikâyeyi oynadım ve o bile yetti bana. Kesinlikle önereceğim bir oyundur AC Odyssey. Eğer kuponla DLC'lerle birlikte almak isterseniz 107 lira civarına alabiliyorsunuz. Yok efendim DLC'ye gerek yok diyorsanız kuponla 29 TL'ye alabilirsiniz. Oyun hakkında incelememe bakmak isteyebilirsiniz. İkinci önerim kuponla 21 TL karşılığında Origins Gold Edition almanız. Pakette AC Origins + DLC + oyun içi birkaç özel eşya mevcut. 3. bir hesap da bulabilirseniz Far Cry 5 Gold Edition alabilirsiniz. Kuponla 32 lira oluyor. Far Cry 5+ DLC + Far Cry 3 var paketin dahilinde.

Eğer kuponlu hesap yoksa veya sadece 1 taneyse buradan aşağısını yapabilirsiniz.

Burada çok seçenek yok ancak yukarda belirttiğim oyunlar arasında ben kendime göre öncelik vererek yazdım. Siz de kendiniz inceleyip kendi önceliğinize göre şans verin. Oynanış videolarını izleyin. Bunlara ek olarak Metro Exodus'a da bakabilirsiniz.

Toparlayacak olursak:

Odyssey (29-107) + Origins (21) + Far Cry 5 (32) + Metro Exodus (52) öneririm.
Hocam Oddysey Sezon Kartı artıları nedir acaba biliyorsanız aydınlatır mısınız ?

Hocam Oddysey Sezon Kartı artıları nedir acaba biliyorsanız aydınlatır mısınız ?
Season Pass'te oyunun DLC'leri var. Oyunun orijinal hikâyesini ve Season Pass'i 2 farklı kuponla alırsanız 70 liraya her şeye sahip olabiliyorsunuz. Gold Edition alırsanız 100 liraya tek kuponla her şeye sahip olup ekstra oyun içi eşyalar kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı