200 TL fare önerisi

Kerem Sekman

Hectopat
İyi günler herkese. Kullandığım Logitech G300S mousenin tıklama ömrü sonlarına yaklaştı galiba. Bazen sol kliğe basıyorum tepki vermiyor bazen 1 kere basmama rağmen 3 kere basıyor. Sıkılmıştım bir de bu fareden. Yeni mouse bakayım dedim çok bilmiyorum piyasayı. 200 TL bütçem var üstüne çıkamam şu an. Mouse sensorleri belirtmiş bazı firmalar (Rampage gibi) şimdi 200 lira altında Rampage'nin elime uyan 2- 3 mousesini beğendim. Hepsinin sensoru farklı. Hangisinin sensoru daha iyi nasıl bilebilirim? Öğrenebilecegim bir site var mı? Ya da önereceğiniz başka markalar? Şöyle söyleyeyim sensörleri:
Instant 704F ve Sunplus 199.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse tutuş şekliniz Palm grip ise bunu tercih edebilirsiniz.
1618262664040.png

Logitech G MX518 Gaming Mouse | ITOPYA fazla kötü gözüktüğünün farkındayım ancak sensörü çok kaliteli. Ayrıca kendimde kullanıyorum elim 21 cm.
hocam rahatsız ediyorum sizi ama bana da bu fare çok önerildi. Benim elimin uzunluğu 19-20 cm arası genişlik 10 cm tutuşum da palm gripmiş. CS GO valorant gibi oyunlar da işimi görür mü ne dersiniz.

hocam rahatsız ediyorum sizi ama bana da bu fare çok önerildi. Benim elimin uzunluğu 19-20 cm arası genişlik 10 cm tutuşum da palm gripmiş. CS GO valorant gibi oyunlar da işimi görür mü ne dersiniz.
Eliniz ve tutuşunuza göre uyar. Ayrıca FPS oyunları için çok uygun. Hatta kennyS ve 2 tane de G2 oyuncusu bu fareyi kullanıyor. Zaten sensör kaliteside bu yüzden iyi. Logitech tasarlarken eski oyuncuların sevdiği ergonomiyi kaliteli sensörle güçlendirip onları hedef aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı