200 TL gamepad önerisi

Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

Hocam peki bu 2'si arasından hangisini önerirsiniz?

Ben bunu PES 2021 oynamak için kullanıyorum. Pes'in kendi gamepad ayarlama yeri olduğu için rahatça kullanabiliyorum ama FIFA'da kullanabilir misin bilmem. Tuşları gayet güzel özellikle de renkli olması benim çok hoşuma gidiyor. Farklı renk seçenekleri de var fakat bütçenizi biraz altında. Belki daha pahalıya daha iyi bir şeyler bulursunuz. Edit: Kendim bunu kullandığım için önerdim belki daha iyileri vardır.

Logitech'te titreşim yok. O konuda Trust'ın nette gezdim videolarına baktım. Ben de almayı düşündüğüm için. BU ay başında alacağım. Tİtreşim ayrı bir hava katıyor bence.

Ben bunu PES 2021 oynamak için kullanıyorum. Pes'in kendi gamepad ayarlama yeri olduğu için rahatça kullanabiliyorum ama FIFA'da kullanabilir misin bilmem. Tuşları gayet güzel özellikle de renkli olması benim çok hoşuma gidiyor. Farklı renk seçenekleri de var fakat bütçenizi biraz altında. Belki daha pahalıya daha iyi bir şeyler bulursunuz. Edit: Kendim bunu kullandığım için önerdim belki daha iyileri vardır.
Buna asla o para verilmez. Analogları olsun, malzeme kalitesi olsun, butonları olsun çok kötü.

Geri
Yukarı