200 TL gamepad önerisi

Kuscudayi

Hectopat
Bilgisayarda fifa-pes temelli kullanılacak bir kol arıyorum. Yan sanayii DualShock 4 ne kadar sağlam olur bilmiyorum ama şöyle bir ürün buldum. Diğer tavsiyelere de açığım.

Bilgisayarda FIFA-pes temelli kullanılacak bir kol arıyorum. Yan sanayii DualShock 4 ne kadar sağlam olur bilmiyorum ama şöyle bir ürün buldum. Diğer tavsiyelere de açığım.

Motorları yan sanayi olduğu için bir süre sonra sen oynarken ya da kol bir yerde dururken birden kol açılıp titreyip bozulabilir ayrıca hissiyatı da değmez. Çok kısa ömürlüdürler PS3 kolu alsan daha iyi olur. ya da farklı marka (PS4 koluna benzemeyen) bir gamepad alman daha iyi olur.

Bilgisayarda FIFA-pes temelli kullanılacak bir kol arıyorum. Yan sanayii DualShock 4 ne kadar sağlam olur bilmiyorum ama şöyle bir ürün buldum. Diğer tavsiyelere de açığım.

1 yıldır kullanıyorum gayet güzel bir gamepad.

Motorları yan sanayi olduğu için bir süre sonra sen oynarken ya da kol bir yerde dururken birden kol açılıp titreyip bozulabilir ayrıca hissiyatı da değmez. Çok kısa ömürlüdürler PS3 kolu alsan daha iyi olur. Ya da farklı marka (PS4 koluna benzemeyen) bir gamepad alman daha iyi olur.

Hocam PS3 kolu olarak piyasada böyle ürünler var ama ne kadar orijinal emin olamadım.
1 yıldır kullanıyorum gayet güzel bir gamepad.

Herhangi bir sorun oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı