200 TL Gamepad önerisi

TheHpv

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba 200 TL bütçem var ve genelde FIFA 23 oynuyorum.
Şimdi Logitech F310 kullanıyorum ama ergonomik olarak pek memnun değilim.
Ben şu 4 oyun kolunu buldum @Yener K. bu bütçede hangisi alınmalı?

1.
2.
3.
4.

2. Oyun kolunu almayı denemiştim. Aldıktan sonra eve geldiğinde bilgisayar hiçbir şekilde herhangi bir kabloyla bağlayamadım. İçini bir tanıdığa açtırdığımızda bir devre parçasının eksik olduğunu söyledi, ben de iade ettim. Satıcı bu muydu, benim ürünüm ayıplı ürün müydü yoksa tüm ürünler mi böyle bilemem.

Merhaba 200 TL bütçem var ve genelde FIFA 23 oynuyorum.
Şimdi Logitech F310 kullanıyorum ama ergonomik olarak pek memnun değilim.
Ben şu 4 oyun kolunu buldum @Yener K. bu bütçede hangisi alınmalı?

1.
2.
3.
4.

Hocam bence F310'u kullanmaya devam et. Bende de var aynısı. Ve çok güzel aslında alışınca. Hem Xinput uyumlu.

2. Oyun kolunu almayı denemiştim. Aldıktan sonra eve geldiğinde bilgisayar hiçbir şekilde herhangi bir kabloyla bağlayamadım. İçini bir tanıdığa açtırdığımızda bir devre parçasının eksik olduğunu söyledi, ben de iade ettim. Satıcı bu muydu, benim ürünüm ayıplı ürün müydü yoksa tüm ürünler mi böyle bilemem.
Ben de bilgisayarıma Rush Freeman oyun kolunu bağlayamamıştım bir türlü değişim talep etmiştim ama o da çalışmamıştı sonra da iade ettim.

Hocam elinizde F310 varsa bunlardan birini almak tabiri caizse attan inip eşeğe binmek olur.

F310 ile oyun oynamak zulüm. FIFA oynamak daha zulüm.

Ama attan inip eşeğe binmek kelimesi bir tık doğru.

Bence birazcık para biriktirip Replika DS4 falan alabilirsiniz. Ben kullanmıştım bir PlayStation kafede, FIFA ve PES'te çok güzel akıyordu. Ömrü falan kısa olur büyük ihtimalle ama, kullanırken keyif alırsınız.

Ben de kullanmıştım zamanında ve rahat etmiştim neden böyle düşünüyorsunuz?

Analogları normal bir PS4/PS5 Gamepadine göre daha büyük bu da hızlı hareket etmeni zorlaştırıyor.
LT/RT/LB/RB tuşları çok sert, çok kullandığında elini yoruyor.

10 Dakika Rocket League oynayınca elime kramp giriyor öyle söyleyeyim.

Analogları normal bir PS4/PS5 Gamepadine göre daha büyük bu da hızlı hareket etmeni zorlaştırıyor.
LT/RT/LB/RB tuşları çok sert, çok kullandığında elini yoruyor.

10 Dakika Rocket League oynayınca elime kramp giriyor öyle söyleyeyim.
Anladım hocam. Tercih meselesi tabii ben F310 kullandım sonra F710 a geçtim ikisinde de Fifa oynarken sorun yaşamamıştım ama F1 oynarkenki anlarım geldi aklıma ve belli bir turdan sonra cidden el ağrıtıyor o yönden katılırım ben de.

Geri
Yukarı