200 TL günlük kullanım için kulaklık önerisi

aedrols

Hectopat
Bilgisayardan bir şeyler izlerken sesi iyi verecek, oyun için kullanmayacağım, günlük kullanım kulaklık arıyorum. Normal kablolu kulaklıklar bir şekilde uysa bile kasa arkasına taktığım için kablo boyu yetmiyor. Konu hakkında bilgi sahibi değilim o yüzden bir araştırma da yapamadım. 150-200 TL bütçem var. Kulak içi, üstü, kablolu kablosuz fark etmez. Bu şekilde bir kulaklık önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony XB50ap kullanıyorum. Huawei P Smart 2019 telefonum var. Ekolayzır ayarı ile kulaklık uçtu, basslar mükemmel anlatmama bile gerek yok.(fazlasıyla iyi basslar ekolayzırla arttırdım) Bilmiyorum sever misiniz yine de bir göz atın derim. 20TL daha katabilirseniz bütçenize, alınabilir bence.

Sony XB50ap kullanıyorum. Huawei P Smart 2019 telefonum var. Ekolayzır ayarı ile kulaklık uçtu, basslar mükemmel anlatmama bile gerek yok.(fazlasıyla iyi basslar ekolayzırla arttırdım) Bilmiyorum sever misiniz yine de bir göz atın derim. 20TL daha katabilirseniz bütçenize, alınabilir bence.

En son 200 verebilirim tam bütçem 100-150 aslında ama teşekkürler

Bluetooth özelliği varsa kullanabilirsin hocam yoksada adaptör ile kullanılabiliyor diye biliyorum.
Bazı bluetooth kulaklıklar, bluetooth özelliği olsa dahi laptoplara bağlantıda sorun yaşıyor ona dikkat ederek alın.

Kablosuna iyi bakarım diyorsanız bunu öneririm:

Geri
Yukarı