200 TL için SSD önerisi

rechtssprechung

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben 240 GB bir model bakınıyorum aslında fakat bütçem 200 lira. Acaba İncehesap gibi sitelerin indirim gecelerinde 200 liraya düşen model oluyor mu? Bildiğiniz var mı? Bu fiyat civarına alabileceğim en iyi SSD sizce hangisidir? Ben Patriot burst 240 GB arıyorum gayet övüldüğü için fakat fiyatları 260 lira civarında.

200 liraya 240 GB SSD bulamazsınız. Bütçenizi biraz arttırıp Patriot Burst 240 GB almaya çalışın, ya da 120 GB modellere bakın.
Aslında şöyle, 250 civarına da alabilirim. Bütçemi arttırmak beni zorlamayacaktır fakat indirimlerde 200 civarına bulabilirsem dışarı çıkmadan halletmiş olacağım. Bildiğiniz üzere durum pek iç açıcı değil ve ben ATM'ler ile yüz göz olmak istemiyorum pek. :) Öneriniz için teşekkürler.

Evet, Patriot Burst kesinlikle radarımda. İlk tercihim bu ürün zaten. Belki indirimlerde vesaire düşüyordur diye sormak istedim sizlere. Öneri için teşekkürler hocam.

Evet, Patriot Burst kesinlikle radarımda. İlk tercihim bu ürün zaten. Belki indirimlerde vesaire düşüyordur diye sormak istedim sizlere. Öneri için teşekkürler hocam.
Hocam son 3 ayda hiç fiyatı düşmedi diye biliyorum, ben de 2 ay önce 250 liraya aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı