200 TL klavye önerisi

outcastagne

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4500 3.60 GHz - ASUS B450M DRAGON - ASUS DUAL RTX 2060 VER.6 GB (Undervolt 800 mV/1775 MHz) - CORSAIR Vengeance LPX 2x8 3200 MHz RAM - WD Blue SN570 500 GB
Arkadaşlar bu bütçe civarında aydınlatması olan, tuşlarındaki yazıları saydam bir klavye arıyorum. Mekanik veya mekanik hisli olsun gibi bir takıntım yok.

Arkadaşlar bu bütçe civarında aydınlatması olan, tuşlarındaki yazıları saydam bir klavye arıyorum. Mekanik veya mekanik hisli olsun gibi bir takıntım yok.

Tam 200 TL değil ama olsun bende kullanıyorum tuşlar silinmez yazı gece çok rahat tuşları görebileceğiniz aydınlatması var RGB ama hareketli değil solu yeşil sağı mavi ortası kırmızı multimedya tuşlarıda mevcut ses arttırma ses kapatma müzik durdurma arama çubuğu tarayıcı hesap makinesi gibi özellikleri var RGB ise scroll tuşu ile açılıp kapanabiliyor tuşlar sert değil yani klavyeyi uzun süre kullanınca parmak kası yaptırmıyor ve direk algılıyor + bilek desteği mevcut.

Rampage'miş yok Gamenote'mış yok o boostermış falan filan. Bu fiyatlarda hepsi aynı halt. Onu almışın bunu almışın pek önemi yok. Göz zevkine göre karar ver.

Geri
Yukarı