200 TL klavye önerisi

FatihDmrkn

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Asus Cerberus mu, Zalman ZM-500 (mekanik) mü, Thermaltake Ttesports Challanger mı sizce ? Zalman hoşuma gitti fakat tuşlarının bozulduğunu duymuştum. Siz ne önerirsiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında olabilir şuan ki klavyem ile 1 ay daha idare ederim maaş aldığımda alırım o klavyeyi sizce değer mi verdiğimiz 400 liraya bu fiyata razer lar falan var

Motospeed i çok gördüm fakat onu almam herhalde pek güvenemiyorum, steelseries'i de düşündüm fakat Türkçe harflerin olmaması caydırıyor yoksa gayet iyi bir klavye. Teşekkürler.

Ben G410 aldım mutluyum çok rahat tuşları lef aydınlatmasıda çok güzel bence verdiğim parayı sonuna kadar hak eden bir klavye şuanla onla yazıyorum :):):)Ben alırken MEdiaMArkt tan aldım biraz yapışınca düşürüyolar fiyatı normal MM ta 400 tl idi ben 330 tl ye aldım. Bence çok güzel bir klavye
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sesi fazla olmasa bile renkleri çok kaliteli keşke bu videoyu ışıklar kapalı çekseydim o zaman insan anlıyo

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı