200 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
İnternetten 130 TL'ye Airdots almıştım çakma çıktı iade ettim, şu an tekrar kulaklığa ihtiyacım var, bütçede ufak arttırma yapabilirim. Bu bütçeye uygun güzel kulak içi kulaklık önerisi bekliyorum.

Benim için önemli olanlar:
1. Kulağım biraz küçük, kulağımdan düşmesin.
2. Spor yaparken, müzik dinlerken ve dizi-film izlerken kullanacağım. Bu yüzden ses kalitesi benim için önemli.

Ayrıca bir sorum var, dizi-film izlerken gecikmeli mi gelir sesler? Yani adam konuşuyor sonra ses geliyor gibi olmasın.

Beyaz olan modeli kendimde kullanmaktayım, yanlışlıkla bu fiyata çok kaliteli sürücüler koymuşlar gibi geldi bana. Muazzam. Biraz bütçeyi geçiyor attıklarım fakat bir bakın derim.

Beyaz olan modeli kendimde kullanmaktayım, yanlışlıkla bu fiyata çok kaliteli sürücüler koymuşlar gibi geldi bana. Muazzam. Biraz bütçeyi geçiyor attıklarım fakat bir bakın derim.

Hocam 2. kulaklık çok kaba duruyor. 1. olan bütçe arttırabilirsem güzel. Daha kibar, AirPods gibi değil de Airdots gibi görünüşü olsa daha iyi olur.

https://www.hepsiburada.com/taotron...-kulaklik-30-saat-muzik-siyah-pm-HB000011B9DK bu mu?

250 TL'ye Çinden kablosu değiştirilebilir kulaklık almıştım. İsterseniz bluetooth modülünü takıp bluetooth olarak kullanabiliyorsunuz isterseniz de normal kablosuu takıp telefona kabloyu bağlayıp kullanabiliyorsunuz.
Şu fotoda attığımı seçin.
Ekran görüntüsü 2021-06-12 140903.png

İsterseniz kutusunu ve fotoğraflarını atayım.

250 TL'ye Çinden kablosu değiştirilebilir kulaklık almıştım. İsterseniz bluetooth modülünü takıp bluetooth olarak kullanabiliyorsunuz isterseniz de normal kablosuu takıp telefona kabloyu bağlayıp kullanabiliyorsunuz.
Şu fotoda attığımı seçin.
Eki Görüntüle 1065494
İsterseniz kutusunu ve fotoğraflarını atayım.

Gerek yok, teşekkür ederim öneri için.

Haylou ile ilgili ne düşünüyorsunuz alınır mı?

Teşekkürler S53 Pro ve Haylou T15 güvenilir link atar mısınız? Geçen Hepsiburada'dan aldığım kulaklık sahte çıktı iade etmek zorunda kaldım.
T15'i direk Amazon.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

S53 Pro'yu da Hepsiburada kendisi satıyor.

Fiyat bağlamında T15'te karar kıldım. Daha önce Amazon'dan alışveriş yapmadım. Süreç nasıl? Trendyol, Hepsiburada gibi mi? Yoksa yurt dışından falan mı geliyor, + vergi ücreti var mı, pek bilgim yok da?

Yeni konular

Geri
Yukarı