200 TL kulak içi kulaklık önerisi

Keedy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Apple Earpods tam olarak 200 TL. Yıllardır kullanıyorum. Fiyat artışı ihtimaline karşı üçüncüsünü satın aldım. Halen ikincisi ile yola devam ediyorum. 5-6 yıldır kullandığım bir ürün modeli. Dışarıya ses yalıtımı olmaması haricinde son kullanıcı için oldukça ideal. Ses kalitesi bu fiyata uygun bana kalırsa. Apple'ın kullandığım tek ürünü olduğunu da belirteyim.

Ayrıca konudan bağımsız, daha profesyonel dinlemeler için kulak üstü Sennheiser HD 400S kullanıyorum. Fiyata oranla kıyasladığımda Apple Earpods önerilebilir duruyor bana kalırsa.

Philips PRO6305BK 2 senedir kullanıyorum daha önce böyle ses veren bir kulak içi kullanmamıştım. Harika ötesi bir kulaklık. 7hz-40Hz ses aralığı var 32 empedans. Hi-Res sertifikalı.

Apple Earpods tam olarak 200 TL. Yıllardır kullanıyorum. Fiyat artışı ihtimaline karşı üçüncüsünü satın aldım. Halen ikincisi ile yola devam ediyorum. 5-6 yıldır kullandığım bir ürün modeli. Dışarıya ses yalıtımı olmaması haricinde son kullanıcı için oldukça ideal. Ses kalitesi bu fiyata uygun bana kalırsa. Apple'ın kullandığım tek ürünü olduğunu da belirteyim.

Ayrıca konudan bağımsız, daha profesyonel dinlemeler için kulak üstü Sennheiser HD 400S kullanıyorum. Fiyata oranla kıyasladığımda Apple EarPods önerilebilir duruyor bana kalırsa.

Apple'ın bu kulaklıklari benim kulağıma oturmuyor (hiçbiri) neden bilmiyorum.

Apple'ın bu kulaklıklari benim kulağıma oturmuyor (hiçbiri) neden bilmiyorum.

İlginç şekilde modern kulak içi kulaklıklarda yer alan silikon yüzünden bende diğer kulaklıkları kullanamıyorum. Kulak boyutu ile alakalı olduğu söyleniyor. Silikonların her ebatını ayrı ayrı denedim. Sığmıyor, zorla sığdırsam da kendi kendine birkaç saniye sonra kayıp düşüyor.

Eğer silikonlu kulaklık tercihinizse Sennheiser marka bir ürün benim için ilk tercih olur. Kendi kulaklığımla test sonuçlarını karşılaştırdım ve sadece 2000 hz daha geniş bir aralığa sahip olduğunu gördüm. Apple Earpods 21000 hz, Sennheiser CX 80S 23000 hz gibi bir frekans değerine kadar çıkabiliyor. Ancak insanın duyabileceği ses sınırı 20000 hz olduğuna göre ikisi arasında bir ses farkı olacağını pek düşünmüyorum. F/P olarak oldukça başarılı duruyor. İlk başta belirttiğiniz modeli almanızdan yanayım.

Geri
Yukarı