200 TL kulak üstü kulaklık önerisi

FearLess_4760

Femtopat
Daha fazla  
150 - 200 TL arası kulak dışı kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Sesi ve mikrofonu kaliteli olursa benim açımdan iyi olur.

Ben de bir konu açacaktım da iyi oldu bu. 13 Ocak'ta Bim'e gelecek olan Polosmart Phoenix 7.1 nasıldır, almaya değer mi? Aman aman bir performans beklemiyorum sadece sol veya sağ kulağı gitmesin yeter. :D

Bloody kulaklık kulakları ağrıtıyor mu?

Diğerleri için bir şey diyemem lakin G528C herhangi bir ağrı oluşturmadı. Harici mikrofonum olduğu için gerek duymasam da denediğim kadarıyla mikrofonunun kalitesi tatmin edici. Rahatsız eden iki tarafı; mikrofonu çıkarılabilir değil ve kulaklığın RGB ışığı kablo takılı olduğu sürece yanıyor.

Alınabilir, o fiyata kulaklık kalmadı adam akıllı.

Terlettiğini söyleyen var. Kullananlara soralım. @231981 @317678

Yok hocam 7-8 saat kulaklığı çıkartmadığımı bilirim ağrıtmıyor.

Diğerleri için bir şey diyemem lakin G528C herhangi bir ağrı oluşturmadı. Harici mikrofonum olduğu için gerek duymasam da denediğim kadarıyla mikrofonunun kalitesi tatmin edici. Rahatsız eden iki tarafı; mikrofonu çıkarılabilir değil ve kulaklığın RGB ışığı kablo takılı olduğu sürece yanıyor.

Yazılım üzerinden gerekli ayarları yapınca zaten mikrofon kalitesi daha da iyi oluyor ama bende kulaklığın RGB lambası yanmıyor siz de nasıl yanıyor acaba? Tuş falan da yok üzerinde açmak için. SS atma şansınız var mı acaba?

@231981 buradaki fotoğrafta ışık bendekiyle aynı şekilde yanıyor;

Kulaklığın kendisi kaliteli şık duruyor. RGB ışıkları da ekstra güzellik katıyor. RGB ışıkları değiştiremiyoruz kendisi otomatik olarak renk değiştiriyor tek bir renk yanmıyor.

IMG_20200523_153122.jpg

Benim sorun ettiğim kısım bilgisayarı kapattıktan sonra da yanmaya devam etmesi. Yeni anakartlarda USB girişlerinin gücü kesilmiyor bilgisayarı kapatsak bile.

@231981 buradaki fotoğrafta ışık bendekiyle aynı şekilde yanıyor;

Benim sorun ettiğim kısım bilgisayarı kapattıktan sonra da yanmaya devam etmesi. Yeni anakartlarda USB girişlerinin gücü kesilmiyor bilgisayarı kapatsak bile.

Bende 990XA anakart var eski yani bende de aynı şekilde kapatmıyor ışıkları yanıyor sürekli.

Geri
Yukarı