200 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Yurt dışı olur derseniz gözünüzü kapayın ve US $25.31 38% OFF|Mpow Air SE oyun kulaklığı 3.5mm kablolu kulaklık Surround ses oyun kulaklık gürültü önleyici mikrofon PS4 PC anahtarı oyun|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress

US $28.46 41% OFF|Mpow hava II oyun kulaklığı 3.5mm kablolu oyun kulaklıkları ayrılabilir gürültü iptal Mic In Line kontrol PS4 PC oyun|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress bu ikisinden birini alın derim ben.

Eğer ben kupon düşürürüm 100₺'lik 20 30 daha verebilirm derseniz US $19.06 38% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress bunu alın derim. Kendim kullanmaktayım vergi dahil 234, 5₺ ödedim memnunum 7.1 var basslar kendini gayet güzel belli ediyor.
Attığım linkteki kulaklık nasıldır sizce?

Attığım linkteki kulaklık nasıldır sizce?

Bloody markasının ürünleri kaliteli ve iyidir ancak yukarıda belirttiğim gibi hazineler varken ne kadar alınır tartışılır.

E900 Pro mikrofon olarak çoğu yüksek bütçeli kulaklık ile yarışmaktadır, ses bakımdansa gayet şiddetli bir ses vardır ve iyi bir ses kartı bulundurmaktadır. Küçük bir yapıya sahip ve kulağınızı kapar, yumuşak derisi ve hafızalı süngerler ile birlikte aşırı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yazılım ile 7.1'i istediğin gibi ayarlayabilirsiniz uzaklığı yakınlığı ve hangisinin nerede olacağı gibi.

Mpow'da da bu özellikler vardır ancak kablosu monteli gelmektedir daha şirindir.

7.1 ve bass hissiyatı istediğinizden dolayı açıkçası E900 Pro alıp geçmenizi öneririm bütçeyi arttırarak.

Eğer yurtdığı alışveriş yapmak istemiyorsanız alabilirsiniz attığınız kulaklığı. Ayrıca dediğiniz kulaklığın pedlerinde bulunan deri soyuluyor haberiniz olsun.

Eğer yurtdığı alışveriş yapmak istemiyorsanız alabilirsiniz attığınız kulaklığı.
Yurtdışı alışverişi yapmak istemiyorum, bu yüzden Bloody kulaklığı almak istiyorum. Ancak bir ara AliExpress'ten ürünler 30 günde geliyor diye bir söylem vardı, önceden alışveriş yaptığımızda da bu olay olmuştu sanırım. Hala böyle bir şey var mı?

Yurt dışı alışverişi yapmak istemiyorum, bu yüzden Bloody kulaklığı almak istiyorum. Ancak bir ara Aliexpress'ten ürünler 30 günde geliyor diye bir söylem vardı, önceden alışveriş yaptığımızda da bu olay olmuştu sanırım. Hala böyle bir şey var mı?

Yok hocam paralı kargo olduğundan çok daha hızlı gelmektedir. Benim ürüm 12 günde şehrimin postanesine ulaştı, @Ali Pınar hocama ise 10 günde geldi.

Ancak şehir postanesine geldiği gibi gidip kendiniz almanız gerek yoksa benim gibi 6 gün dağıtıma çıkmalarını bekleyebilirsiniz.

Ayrıca Aliexpress çoğu Türk satış sitesinden daha iyi bir alıcı koruma politikasına sahiptir. Örnek olarak mikrofonu olmadan gelmedi kulaklık iade isterseniz kulaklık sizde kalır parasını geri alırsınız. Veya mikrofonu istersiniz 5 6 gün içinde gelir hiçbir vergi çıkmadan.

Bu bütçede alabileceğiniz en baba en iyi kulaklıktır kendisi.

Ücretsiz kargolar 1 ayda geliyor neden beleş gümrüktekiler önce paralıları hallediyor. Sonuçta para ödedik hızlı getirmeleri gerek.

Yok hocam paralı kargo olduğundan çok daha hızlı gelmektedir. Benim ürüm 12 günde şehrimin postanesine ulaştı, @Ali Pınar hocama ise 10 günde geldi.

Ancak şehir postanesine geldiği gibi gidip kendiniz almanız gerek yoksa benim gibi 6 gün dağıtıma çıkmalarını bekleyebilirsiniz.

Ayrıca Aliexpress çoğu Türk satış sitesinden daha iyi bir alıcı koruma politikasına sahiptir. Örnek olarak mikrofonu olmadan gelmedi kulaklık iade isterseniz kulaklık sizde kalır parasını geri alırsınız. Veya mikrofonu istersiniz 5 6 gün içinde gelir hiçbir vergi çıkmadan.

Bu bütçede alabileceğiniz en baba en iyi kulaklıktır kendisi.

Ücretsiz kargolar 1 ayda geliyor neden beleş gümrüktekiler önce paralıları hallediyor. Sonuçta para ödedik hızlı getirmeleri gerek.
Teşekkür ederim, iyi forumlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı