200 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Gümrükte takılma gibi problemler falan oluyor mu?

E takılıyor gümrüğe tabii ki, kaç ₺ vergi ödemeniz gerektiği belirleniyor ve size gönderiyorlar.

Ancak bu tür küçük ürünlerde el koyma gibi bir durum yok.

Tam bütçede.

Arttırabilirsen.

Neden mi James Donkey önermiyoruz?

1618654003733.png

Kardeşim bende almak istiyorum Çin'deki mantıklı geldi bana sence ne yapalım?

Çin'den al geç. Fiyatının çok ama çok üzerinde bir kalite sunmakta.

Daha önce belirttiğim gibi.

Peki alacağım hatta kupon ile 150 TL'ye iniyor. Vergi de bir 30 TL idi galiba konforuna ve sesi ne güveniyorsanız ne kadar Çin de olsa sipariş edeceğim.

Bu bütçede alabileceğiniz en baba ses kalitesini ve konforu sağlayan ürün diyebilirim.

10-15 güne gelir zaten. Zaten attığım link orijinal satıcısının. Eğer bir sorun olursa üründe anlaşmazlık açarak garantiye yollayabilirsiniz.

Ayrıca ürünü açarken videoya çekin bir sorun olursa eğer para iadesi veya yeni ürün alabilin.

Bu bütçede alabileceğiniz en baba ses kalitesini ve konforu sağlayan ürün diyebilirim.

10-15 güne gelir zaten. Zaten attığım link orijinal satıcısının. Eğer bir sorun olursa üründe anlaşmazlık açarak garantiye yollayabilirsiniz.

Ayrıca ürünü açarken videoya çekin bir sorun olursa eğer para iadesi veya yeni ürün alabilin.
Peki çok teşekkür ederim.10 dolar kupon ile 22 dolar dan 12 dolar a düşüyor yani 98 tl gibi bi fiyata alacağım 30 tl de vergi çıkacak ama zaten dediğiniz gibi incelemelerine baktım. Cidden güzel bi kulaklık ve tasarım olarak hyperX e benzetiliyor. Biraz yazılım ile bu kulaklığı muazzam bi kulaklığa çıkarabileceğimi düşünüyorum. Şu hali ile bile güzel.

Bir de çok araştırdım ama Türkiye de 1 incelemesi bile yok. Kulaklık iyi ise neden kimse incelememiş garibime gitmedi değil.

Geri
Yukarı