200 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Peki çok teşekkür ederim. 10 dolar kupon ile 22 dolardan 12 dolar a düşüyor yani 98 TL gibi bir fiyata alacağım 30 TL de vergi çıkacak ama zaten dediğiniz gibi incelemelerine baktım. Cidden güzel bir kulaklık ve tasarım olarak HyperX'e benzetiliyor. Biraz yazılım ile bu kulaklığı muazzam bir kulaklığa çıkarabileceğimi düşünüyorum. Şu hali ile bile güzel.

Bir de çok araştırdım ama Türkiye de 1 incelemesi bile yok. Kulaklık iyi ise neden kimse incelememiş garibime gitmedi değil.

Çoğu inceleme kanalı sponsorlar tarafından gönderilen ürünleri incelediklerinden ve şu vergiler yüzünden kendi paraları ile Çin üzerinden ürün alıp incelemesini yapmıyor.

Yapan yok mu var ama onlara da Banggood sponsor oluyor inceleme ürünlerini yolluyor. AliExpress'te böyle bir durum söz konusu değil.

Bu yüzden yabancı kaynaklar her zaman çok daha iyi bir inceleme sunar. Bu yüzden incelemesi yok. Yazılı incelemeler bulunur. Çoğu kişi de yazılı inceleme yapmak istemez alsa da.

Mpow Air Pro İncelemesi bu ürünün Pro modelinin incelemesi var ancak SE modelinin maalesef incelemesi bulunmamakta.

Çoğu inceleme kanalı sponsorlar tarafından gönderilen ürünleri incelediklerinden ve şu vergiler yüzünden kendi paraları ile Çin üzerinden ürün alıp incelemesini yapmıyor.

Yapan yok mu var ama onlara da Banggood sponsor oluyor inceleme ürünlerini yolluyor. AliExpress'te böyle bir durum söz konusu değil.

Bu yüzden yabancı kaynaklar her zaman çok daha iyi bir inceleme sunar. Bu yüzden incelemesi yok. Yazılı incelemeler bulunur. Çoğu kişi de yazılı inceleme yapmak istemez alsa da.

Mpow Air Pro İncelemesi bu ürünün Pro modelinin incelemesi var ancak SE modelinin maalesef incelemesi bulunmamakta.

Siparişi verdim sağ ve sol kulağıma hayırlı olsun. Bir de not yerine gümrük vergisini düşürtmek için not yazabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siparişi verdim sağ ve sol kulağıma hayırlı olsun. Bir de not yerine gümrük vergisini düşürtmek için not yazabilir miyim?

Zaten düşük vergi ile gelmesi için düşük fiyat yazıyorlar.

Zaten düşük fiyata aldınız boşuna riske girmeyin sürüdürür eğer gümrük memuru yakalarsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da 1M takipçili bir teknoloji kanalının 3 farklı James Donkey kulaklığını incelediği bir video var ona bakabilirsin. YouTube'a "James Donkey 710 vs 711 vs 712" yazdığında çıkar.

🤣🤣🤣.Aynı "teknoloji kanalı" James Donkey monitörlere de F/P diyor ve nedense 10 dakika övüyor ürünü. James Donkey 24inç modelini kullanıyorum ve alacağınız son monitör bu olsun. 500 TL'lik monitör bile daha iyidir. O adamın dediklerine kalacaksan geçmiş olsun.

Geri
Yukarı