200 TL Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Aryalore

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, 200 TL'ye rahat bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Genellikle PUBG oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Plantronics RIG 515HD almaya karar verdim. Sosyalde incelemesini bulamadım. Ürün elime ulaştıktan 1 hafta sonra incelemesini yapacağım.

AKG GSH-1 Kulaküstü High End Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Merhaba, bu kulaklığı satmaktayım ve önerebilirim ben HB. indirimde 100₺ aldım 69₺ istiyorum garantisi var kutuludur ve kullanılmadı yeni PC toplamıştım ve eksiksiz olsun diye aldım sonra ihtiyaç fazlası olduğuna karar verdim uygun fiyata satıyorum alman malıdır ve ödüllü bir kulaklıktır. Resimdeki masaüstü standını ayrıca 15₺ aldım onu da alan arkadaşa hediye edeceğim. Araştırın ve sizin için uygunsa yardımcı olurum.

AKG GSH-1 Kulaküstü High End Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - Kulaklık & Mikrofon ilanları sahibinden.com'da - 466252802

Bütçeyi biraz aşarsan Plantronics RIG 515HD alınabilir. Aşamaz isen, Cooler Master MasterPulse Bass FX öneririm.
RIG 515 HD DOLBY 7.1 yazıyor ve 220TL bir fiyatı var ben pek güvenemediğim için almamıştım ses seviyesi kalitesi ve 7.1 i iyi mi diye siz denediniz mi ? Bir de Rig 515 HD ile Rig 500E arasında ki fark nedir tasarım dışında bir fark yok gibi fakat fiyat farkı 200tl fazla.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı