200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200

Arceus17

Decapat
Arkadaşlar 200 TL civarında bir bütçem var. Bu fiyatlarda düzgün mikrofonu olan ve birkaç yıl en azından idare edecek bir kulaklık istiyorum.

Mikrofon konusunda biraz hassasım, yani mikrofonunda cızırtısı olmayan veya cızırtıyı en düşükte tutan, ses kalitesi iyi bir kulaklık öneriniz var mı?

Arkadaşlar 200 TL civarında bir bütçem var. Bu fiyatlarda düzgün mikrofonu olan ve birkaç yıl en azından idare edecek bir kulaklık istiyorum.

Mikrofon konusunda biraz hassasım, yani mikrofonunda cızırtısı olmayan veya cızırtıyı en düşükte tutan, ses kalitesi iyi bir kulaklık öneriniz var mı?

Aliexpress'ten kupon kardeşliği ile Eksa E900 Pro alabilirsin.

Yakın zamanda almam gerekiyor, yani yurtdışından sipariş vermeyi düşünmüyorum.

Rampage hectora ise tasarımı çok kaba geldi mikrofonu falanda bükülmüyor muhtemelen rahat bir şey istiyorum.

Bir kulaklık için 200 TL bütçe ayırmak bile bana fazla geliyor, kulaklığı önemsiyorum ama çok para ayırmak istediğim bir şey değil o yüzden 300e çıkamayacağım maalesef.

H2016D ve Sharkoon genel olarak sosyalde baya önerilmiş gibi. En mantıklısı onlar sanırım ama ikisi içinde düzgün bir Türk videosu çekilmemiş yani o yüzden tam emin değilim.

(Sharkoon Rush ER3 alacağım sanırım, önerileriniz için teşekkürler. Yabancı videolara baktım biraz diğerine göre daha çekici geldi :))

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı