200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200₺

Teyit etmemiz için bir inceleme videosu veya yazısı gönderebilir misiniz bu kulaklık hakkında. Gamenote H2016D hakkında sürüyle konu ve video mevcut iken attığınız model hakkında ben bir inceleme bulamadım. Yani nedense öz babanız gibi savunuyorsunuz bu kulaklığı ben anlamadım accutone şirketinde falan mı çalışıyorsunuz?

Teyit etmemiz için bir inceleme videosu veya yazısı gönderebilir misiniz bu kulaklık hakkında. Gamenote H2016D hakkında sürüyle konu ve video mevcut iken attığınız model hakkında ben bir inceleme bulamadım. Yani nedense öz babanız gibi savunuyorsunuz bu kulaklığı ben anlamadım accutone şirketinde falan mı çalışıyorsunuz?
her şey incelememi düz mantık aaa incelemesi varsa bu kesin iyidir mi olay?
Ana şirketi 1969 yılında hoparlör üretimine başlayan Accutone, 45 yılı aşkın bir süredir elektro-akustik alanında faaliyet göstermektedir. Dünyanın dört büyük kulaklık markasından biri olmasının yanı sıra Accutone, 2011 yılından bu yana tüketiciler için geniş bir yelpazede profesyonel kalitede ses kulaklıkları üretmeye başladı. Hala inceleme istiyor musun?
her şey incelememi düz mantık aaa incelemesi varsa bu kesin iyidir mi olay?
Ana şirketi 1969 yılında hoparlör üretimine başlayan Accutone, 45 yılı aşkın bir süredir elektro-akustik alanında faaliyet göstermektedir. Dünyanın dört büyük kulaklık markasından biri olmasının yanı sıra Accutone, 2011 yılından bu yana tüketiciler için geniş bir yelpazede profesyonel kalitede ses kulaklıkları üretmeye başladı. Hala inceleme istiyor musun?

Dosya Ekleri

• zx.png
    zx.png
    26 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Her şey incelememi düz mantık AAA incelemesi varsa bu kesin iyidir mi olay?
Ana şirketi 1969 yılında hoparlör üretimine başlayan accutone, 45 yılı aşkın bir süredir elektro-akustik alanında faaliyet göstermektedir. Dünyanın dört büyük kulaklık markasından biri olmasının yanı sıra accutone, 2011 yılından bu yana tüketiciler için geniş bir yelpazede profesyonel kalitede ses kulaklıkları üretmeye başladı. Hala inceleme istiyor musun?

İyi güzel Wikipedia'da translate kullanarak çevirip yapıştırmışsınız ama bu kulaklığı alacak kişi kulaklığın iyi olup olmadığını nereden bilecek? Hec91 bu kulaklığı öneriyor o zaman alayım mı diyecek? Siz kullanıp memnun kaldıysanız belirtirseniz çok memnun olurum. Bu arada paylaşmış olduğunuz yazı da "dünyanın dört büyük kulaklık markasından biri olması" derken çağrı merkezi kulaklıklarından bahsediyor bunu da belirteyim. Yani konu uzuyor olan konu sahibine oluyor fakat benim tek istediğim adam akıllı bir inceleme veya kulaklığın iyi olup olmadığını gösteren bir kaynak. Yani atmış olduğunuz model sadece N11'de mevcut ve internette hakkında hiçbir şey yok desem yeridir neredeyse.
zx-png.1189458

Bu mu yani? Çağrı merkezi kulaklıkları üreten bir firmanın adına sadece iki model çıkarmış olduğu bir seriden; Kendi anasayfasında bile bulunamayan bir modelin n11de atılmış 3 yorumu mu? Peki hocam buradan sonra bir şey söylemeyeceğim ben. Gamenote'u falan da savunmayacağım. Accutone çok yaşa! Accutone çok yaşa! Bundan sonra çorabımı bile accutone alacağım yardımlarınız için teşekkürler. Neyse.. Kararı konu sahibi verecek.

Son düzenleme:
İyi güzel Wikipedia'da translate kullanarak çevirip yapıştırmışsınız ama bu kulaklığı alacak kişi kulaklığın iyi olup olmadığını nereden bilecek? hec91 bu kulaklığı öneriyor o zaman alayım mı diyecek? Siz kullanıp memnun kaldıysanız belirtirseniz çok memnun olurum. Bu arada paylaşmış olduğunuz yazı da "Dünyanın dört büyük kulaklık markasından biri olması" derken Çağrı Merkezi Kulaklıklarından bahsediyor bunu da belirteyim.
Alıp almaması kendi tercihi ben sadece öneride bulundum. Ne kastın be abicim hadi canın sıkılıyorsa aç Enes Batur izle.

Genelde rekabetçi oyunlar için kullanılacak. Rahat olması önemli. Ses kalitesi de fiyatına göre iyi olursa mükemmel olur. Kendisi biraz görüntüye de önem veriyor, tasarımı iyi olursa güzel olur.

Düşündüğümüz kulaklıklar

Bu fiyata pek alternatif kalmadığı için Gamepower düşünmüş.

1 aya yakın kullanıyorum bass ve ses kalitesi gayet güzel rahatlık olarak da gayet rahat bu fiyata alınabilir

Alıp almaması kendi tercihi ben sadece öneride bulundum. Ne kastın be abicim hadi canın sıkılıyorsa aç Enes batur izle.

1634242785890.png

Ya konu uzamasın uzamasın diyorum ama yine çocuk gibi davranıyorsunuz yahu. Yukarıdaki yazıyı yazan siz değil misiniz? Sadece öneride bulunmuşmuş. Saçma sapan yönlendirmeler yapıp millete kimsenin adını sanını duymadığı kulaklık tavsiyesinde bulunuyorsunuz bir de gelip kulaklık gurmesi gibi Gamenote'u yerden yere sokuyorsunuz. Accutone her anlamda Gamenote'dan daha uzun ömürlü dediniz. Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu?. 3 tane N11 yorumuna mı? Kulaklığı şu an kullanıyorsanız bir şey demeyeceğim fakat kullanıyor olsaydınız çoktan söylerdiniz. Ne amaçla bu kadar savunuyorsunuz kulaklığı anlamadım gitti. Görüntüsü falan mı hoşunuza gitti yoksa Wikipedia'da marka hakkında yazılan şeyler mi sizi büyüledi? Bakın modele laf atmıyorum bu arada belki de gerçekten iyidir fakat bu büyük bir risk.

İyi güzel Wikipedia'da translate kullanarak çevirip yapıştırmışsınız ama bu kulaklığı alacak kişi kulaklığın iyi olup olmadığını nereden bilecek? Hec91 bu kulaklığı öneriyor o zaman alayım mı diyecek? Siz kullanıp memnun kaldıysanız belirtirseniz çok memnun olurum. Bu arada paylaşmış olduğunuz yazı da "dünyanın dört büyük kulaklık markasından biri olması" derken çağrı merkezi kulaklıklarından bahsediyor bunu da belirteyim. Yani konu uzuyor olan konu sahibine oluyor fakat benim tek istediğim adamakıllı bir inceleme veya kulaklığın iyi olup olmadığını gösteren bir kaynak. Yani atmış olduğunuz model sadece N11'de mevcut ve internette hakkında hiçbir şey yok desem yeridir neredeyse.
zx-png.1189458

Bu mu yani? Çağrı merkezi kulaklıkları üreten bir firmanın adına sadece iki model çıkarmış olduğu bir seriden; Kendi anasayfasında bile bulunamayan bir modelin N11'de atılmış 3 yorumu mu? Peki hocam buradan sonra bir şey söylemeyeceğim ben. Gamenote'u falan da savunmayacağım. Accutone çok yaşa! Accutone çok yaşa! Bundan sonra çorabımı bile accutone alacağım yardımlarınız için teşekkürler. Neyse. Kararı konu sahibi verecek.
Abicim sen neyin kafasını yaşıyorsun ya? Ya sabır. Sana şunu söyleyeyim bak senin zekanın anlayabileceği şekil de anlatıyorum anlamaya çalış lütfen. Bak şimdi Kayseri de 1985 de kurulmuş üretim alanı sucuk ve pastırma olan bir şirket düşün yıllarca sadece sucuk ve pastırma üreterek hizmet ediyor bu şirket %100 dana etinden. Bunun karşısında da 2019 da İstanbul da kurulmuş ne olduğu belli olmayan bir şirket var bu şirket de sucuk ürettirip piyasaya sürüyor ancak aynı zamanda ekmek çikolata gibi farklı gıda ürünleri de üretiyorlar ayrıca ürettirdiği sucuklar da %100 dana eti değil. Şimdi söyle bana sen hangi sucuğu alırsın ve güvenerek sofrana koyarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Delireceğim vallahi delireceğim ya. Haklısınız hocam. Tamam.. Yeter.. Bu mesajımada kahkaha emojisi atın da bitsin artık bu tartışma. Konu sahibi de lütfen sizi dinleyip bu modeli göz önünde bulundursun. Hem konu sahibi artık bildirim almasın. Hem siz tartışmadan haklı çıkmanın verdiği mutlulukla güzel bir gün geçirin. Ben de yoluma bakayım. İyi günler.

Delireceğim vallahi delireceğim ya. Haklısınız hocam. Tamam.. Yeter.. Bu mesajımada kahkaha emojisi atın da bitsin artık bu tartışma. Konu sahibi de lütfen sizi dinleyip bu modeli göz önünde bulundursun. Hem konu sahibi artık bildirim almasın. Hem siz tartışmadan haklı çıkmanın verdiği mutlulukla güzel bir gün geçirin. Ben de yoluma bakayım. İyi günler.
sucuk 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı