200 TL kulaklık tavsiyesi

Savaş46

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar vadesi dolmuş eski bir kulaklığım var. Onun yerine G230 almayı düşünüyorum. Başka tavsiyesi olan varsa nedeniyle beraber yazsın ? Amazon'dan almayı düşünmüyorum. Kulaklığı yarın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiser HD205
Nedeni = tiz sesleri daha iyi verecektir ve Sennheiser kalitesi.
Oyun kulaklıkları 7.1 olmadığı sürece sadece fiyatı arttırılmış normal kulaklıklardır bide tasarımı değiştiriyorlar.

Vallaha memnunum ya diğer arkadaşların yorumlarında kafayı sıkma rahatsız etme durumu var demişlerdi. Öyle bi durumlar karşılaşmadım. Ben csgo battlefield 4 gibi fps oyunları oynuyorum. Kulaklığın artısı ben adana da oturuyorum. Yazın sıcak oluyor ama terletme olmuyor. Kulaklık rahatsızlık hissiyatı vermiyor. Kolaylıkla yıkandığı için kulaklık kullanımı rahat oluyor. Eksikleri mikrofonda cızırtı yapma sorunu var ama ses kartı ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ve tabi ki en büyük eksiği 7.1 değil stereo kulaklık. Ama fiyatına göre iyi. Vatan bilgisayardan indirim yaptırıp 160 tl ye aldım. Ama paranız varsa G430 alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı