200 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
200
İki klavyeyede baktım REDDRAGON benim bütçemi aşıyor 200 tl'nin üstüne çıkamam Philips'de çok ince bir klavye tuşları olsun yüzey tarafı olsun sonuçta oyun oynuyacağım.
Peki bu RedDragon a bütçe arttırma şansınız varmı? Redragon K568R Dark Avenger Rainbow Blue Switch Türkçe Q Mekanik Oyuncu Klavyesi (qp.com.tr)
İki klavyeyede baktım REDDRAGON benim bütçemi aşıyor 200 tl'nin üstüne çıkamam Philips'de çok ince bir klavye tuşları olsun yüzey tarafı olsun sonuçta oyun oynuyacağım.
Philips klavyenin inceleme videolarını izleyebilirsiniz. Membran klavye olarak en kalitelilerden. Tuş yapısı biraz ince diye yanıltmasın. Neticede bir Gaming ürünü oyuna göre tasarlanmış. Üstte önerdiğim daha düşük bütçeli reddragon u da alamazsanız philips i satın alın 15 gün denersiniz beğenmezseniz her üründe olduğu gibi iade edersiniz. Ama bence bütçenize ekleme yapıp son önerdiğim daha uygun fiyatlı mekanik klavyeyi almalısınız. Mekanik klavye kullanması gerçekten zevklidir.

İndirime girmez. Birkaç ay öncesine kadar 300TL civarı satılan bir üründü. Bence bütçenizi arttırıp fiyattan faydalanmaya bakın. Ben bile düşünüyorum şuan almayı fiyatı görünce.
Bende,böyle kaliteli birşey istiyorum fakat bu zamanda kdv zamlar vs. 200 tl'nin üstünde olmamasını istiyorum 50 tl'yide biraz zor bulabilirim o zamana kadar fiyatı artabilir.
İndirime girmez. Birkaç ay öncesine kadar 300TL civarı satılan bir üründü. Bence bütçenizi arttırıp fiyattan faydalanmaya bakın. Ben bile düşünüyorum şuan almayı fiyatı görünce.
Başka önerebileciğiniz klavye varmı 200 tl'nin üstünde olmaması lazım.

Son düzenleme:
Bende,böyle kaliteli birşey istiyorum fakat bu zamanda kdv zamlar vs. 200 tl'nin üstünde olmamasını istiyorum 50 tl'yide biraz zor bulabilirim o zamana kadar fiyatı artabilir.

Başka önerebileciğiniz klavye varmı 200 tl'nin üstünde olmaması lazım.
Maalesef bu önerdiklerim dışında önermiyorum. İleride sorun çıkarttığı zaman referansı ben olmak istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı