200 TL Mekanik Klavye Önerisi

TÇB

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
2
15 Tatil yaklaştığı için 200₺'lik mekanik klavye alabilirim. Bütçemi Yaklaşık 30₺ civarında aşabilirim. Klavye ışık aydınlatmalı olursa daha iyi olur. Yorumlarınızı bekliyorum:)

200 TL'ye mekanik değil mekanik hisli bile yok. En uygun aydınlatmalı, kaliteli ve iyi hissiyata sahip klavye Masterkeys Lite L. Çin malı mekanik klavyelerden daha iyi hissiyata sahip. Kalitesi elbette karşılaştırılmaz bile onlarla.

200 TL'ye mekanik değil mekanik hisli bile yok. En uygun aydınlatmalı, kaliteli ve iyi hissiyata sahip klavye Masterkeys Lite L. Çin malı mekanik klavyelerden daha iyi hissiyata sahip. Kalitesi elbette karşılaştırılmaz bile onlarla.
Hepsiburada'da bir sürü görüyorum. Yorumlara baktığımda çok güzel, bu fiyata en iyisi yok diyorlar. O klavyeler gerçekten mekanik mi? Üstelik %60 indirim filan yazıyor.

Hocam pek önerilmiyor aslında ama bizzat buranın ikinci el kısmından Motospeed CK108 aldım. Açıkçası fiyata göre beklediğim her şeyi karşılıyor, bileklik desteğinden mekaniğine fiyatına göre tam olarak. Muazzam bir kalitede diyemem tabi ki ama verdiğim parayı hak ettiğini düşünüyorum. Bütçenizi aşıyorsa CK104 bakabilirsiniz onu da bizzat denedim aralarında büyük farklar yok.

CK 104 de CK 108 de Masterkeys Lite L'in altında klavyelerdir. Özellikle de kalite bakımından. Switch'leri ise mekanik ancak hissiyat yok. Lite L her anlamda daha tatmin edici olacaktır. İncelemiştim, hala da kullanıyorum.

Cooler Master Masterkeys Lite L İncelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masterkeys Lite L kullanmaktayım ve sadece şunu söyleyebilirim: Fiyatına göre en iyi mekanik hissiyatını veren klavye. Dayanıksız anahtarlı bir mekanik klavye almak yerine bunu tercih etmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Motospeed CK 104-108 tavsiye ederim.

Geri
Yukarı