200 TL mouse önerisi

Bütçe
200
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elim büyük sayılır bundan önce Bloody A90 kullanıyordum, yani G102 boyutlarında fareler küçük gelir. 50 lira daha ekleyebilir miyim bilmiyorum, TUF M3 için. Ayrıca değer mi sizce? Biraz araştırdım Trust GXT 940 gidon iyi duruyor gibi geldi hem görünüş hem büyüklük hem de sensör olarak. Daha iyisi var mıdır sizce?

Not: GXT 940'ın sensörü pmw 3325.

Not 2: Tutuş şeklim palm.

Elim büyük sayılır bundan önce Bloody A90 kullanıyordum, yani G102 boyutlarında fareler küçük gelir. 50 lira daha ekleyebilir miyim bilmiyorum, TUF M3 için. Ayrıca değer mi sizce? Biraz araştırdım Trust GXT 940 gidon iyi duruyor gibi geldi hem görünüş hem büyüklük hem de sensör olarak. Daha iyisi var mıdır sizce?

Not: GXT 940'ın sensörü pmw 3325.

Not 2: Tutuş şeklim palm.

2.el Viper Mini.

2.el Viper Mini.
Viper Mini'nin olacağını sanmıyorum elime.
M3 veya fiyatı düşünce Katar PRO.
Katar Pro'nun da G102'den pek farkı yok ayrıca en yakın zamanda almam lazım.

Bütçe artarsa Corsair M55 RGB bakın. TUF M3'e o kadar para verilmez 100 IPS 20 G sensörü yok gibi bir fare.
Kusan modelinin görünüşü pek hoş değil sanki. Bir de Trust'ın sitesinden baktığımda benim dediğim Xidon modelinin sensörü daha iyiydi diye hatırlıyorum.

GXT 940'ı aldım ve geldi. Mouse hoş görünüyor, ele oturuyor, scroll hissi de güzel. Tek sıkıntısı sağ ve sol tıkın biraz sesli olması. Almayı düşünen birisi varsa bu sorun değilse önerebilirim bu fiyata (150 TL).

Yeni konular

Geri
Yukarı