200 TL müzik ve oyun için kulaklık önerisi

Ses kasma düşüncen yoksa kulak içi kulaklıklara yönelebilirsin. Açıkçası dışarıda müzik dinlerken çok kaba duruyor kulak üstü kulaklık.
Evet haklısın kaba duruyor ama daha rahat dediğin gibi ses kasmada işe yarıyor ama işte rahatlıkla alakalı bir de pc de kullanacağım için öyle bir kulaklık gerekiyor
Bir de tavsiyen varsa söyle

Siberia 200 hakkında düşüncen ne

Selamlar, SteelSeries ile yılladır haşırneşirim. Öncelikle şöyle başlamak istiyorum. SteelSeries 150 bir yayıncı kulaklığıdır. Firmanın ürünü piyasaya sunma amacı da budur zaten. Her türlü oyuna uygun, hassas mikrofonlu, şık, hafif, ergonomik olmasıdır. SteelSeries 150'nin tek dez avantajını gördüm, ses yüzde elli olduktan sonra karşı tarafa sizin dinlediğiniz şeyin sesi çok net gidiyor ve bu rahatsız edici. Kulak bandının üstünde mikrofon olması bunu da beraberinde getiriyor. Fakat bana kalırsa, hem aynı anda Skype'tan konuşup oyun oynayacak iseniz, Siberia 200'ü öneririm. 150'de karşı tarafa ses sızıntısı aşırı derecede oluyor.

Ayrıca, 10-20 metreden konuşan kişiyi bile algılayıp çok net bir şekilde karşı tarafa aktardığını annem sayesinde öğrenmiş oldum SteelSeries 150'nin :)

Son olarak, mikrofon kalitesi hemen hemen aynı, siz onun farkını anlayamazsınız bile. Hatta 150 yayıncı kulaklığı olduğu için sesi daha realistik olarak karşıya aktardığını tester'lar da söylüyor :)

Hortlatalım mı? Malum sene oldu 2019 yeni şeyler çıktı, dışarıda mikrofon çıkıntısı olmayan güzel bir kulaklık önerebilir misiniz ?
Dolar yaklaşık 1 TL geriledi ama ürün fiyatlarında abartı değişilik olmadı. Şu an alınacak en mantıklı kulaklık o bütçede Gamepower Luna olabilir. Oda kullan-at tarzı olur. Yok ben alayım hiç bozulmasın dersen 50-60 TL daha koyup HyperX Stinger kovala bulamassan Hyperx Core ara.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı