200 TL oyun için fare önerisi

Görkem Ertopcu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben genelde hep oyun oynayan birisiyimdir ve artık yeni bir fareye ihtiyacım var elim biraz büyük ve hassasiyet benim için önemli ışıklı olsun yeter RGB olmasa da olur. En çok 200 TL olmak üzere tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben bunu kullanıyorum. CS GO da oynarken hiç bir sıkıntısını görmedim. Rgb ışıklandırmalı. Logitech' in G Hub uygulamasından istediğiniz renk ve efekti verebiliyorsunuz. Makro ataması var(Makroyu kullanmadım hiç ama kullanacaksanız bilginiz olsun). Benim elim de büyük baya sıkıntı yaşamadım. DPI ayarlanabiliyor, hassasiyeti dilediğiniz gibi değişebiliyorsunuz.
Farenin tek eksisi tekerlek tuşu biraz hassas, basması garip geliyordu ilk seferler. Alışmak biraz zaman alıyor.
Göz atın derim.

Ben bunu kullanıyorum. CS:GO'da oynarken hiçbir sıkıntısını görmedim. RGB ışıklandırmalı. Logitech'in G HUB uygulamasından istediğiniz renk ve efekti verebiliyorsunuz. Makro ataması var(makroyu kullanmadım hiç ama kullanacaksanız bilginiz olsun). Benim elim de büyük bayağı sıkıntı yaşamadım. DPI ayarlanabiliyor, hassasiyeti dilediğiniz gibi değişebiliyorsunuz.
Farenin tek eksisi tekerlek tuşu biraz hassas, basması garip geliyordu ilk seferler. Alışmak biraz zaman alıyor.
Göz atın derim.

Bende bunu aldımda aga konu kapanalı 1 yıldan fazla olmuş 😃

Geri
Yukarı