200 TL oyun önerisi

MutluLimon

Decipat
Ekran Görüntüsü (7).png

Ekran Görüntüsü (6).png

Arkadaşlar, oyunlarım bunlar hesabımda 100 lira para var. Rica etsem oyun önerir misiniz? Sadece Steam'den değil Epic Games'ten Voidu'dan bütün önerilere açığım. Birden fazla oyun olursa sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoşuna gidebilecek herhangi bir Paradox yapımı oyun deneyebilirsin strateji denemek istersen. Northgard, Days Gone, ve Frostpunk ortalama 200tl yapıyor güzel bir set olabilir.

Eki Görüntüle 1584480

Eki Görüntüle 1584478

Arkadaşlar, oyunlarım bunlar hesabımda 100 lira para var. Rica etsem oyun önerir misiniz? Sadece Steam'den değil Epic Games'ten Voidu'dan bütün önerilere açığım. Birden fazla oyun olursa sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.
Sever misiniz bilemem ama Cyberpunk, arkadaşlarınız da alırsa Gang Beasts, hikaye ve online olarak da Call Of Duty WW2 ve Battlefield 1.

Etail adlı site üzerinden 212 TL’ye satın alınabiliyor. Yoksa bende biliyorum Steam fiyatını.
Arkadaş Steam envanterini atmış, bence sadece Steam'den öneri kabul ediyor ya da sadece Steam'den oyun oynuyor. Ben bu şekilde düşünerek yorum yaptım.

O zaman konuyu okumanızı öneririm. İlaveten Etail’den alınca Steam key olarak oyunu teslim ediyor.

Eki Görüntüle 1584532
Haklısınız, ben arkadaşın yazdığı yazıyı görmemişim muhtemelen. Etail'den alınca Steam key olarak oyunu teslim ettiğini de öğrendim, her gün yeni bir bilgi :D. Teşekkürler kısa ve öz uyarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı