200 TL oyun tavsiyesi

Verita

Decapat
Daha fazla  
Bana 200 TL'ye güzel bir oyun önerir misiniz?
Örnek: Sea of Thieves, CS:GO Prime.
Örnekteki gibi oyun da önerebilirsiniz bir oyunda Prime de önerebilirsiniz, bana 200 TL'ye değecek en iyi oyunu önerirseniz sevinirim.
(Bende olan oyunlar: God of War, RDR2, Jedi Fallen Order, Elden Ring, GTA 5, The Witcher 3) bunların dışında önerirseniz sevinirim :)

Örnekteki gibi oyun da önerebilirsiniz bir oyunda Prime de önerebilirsiniz, bana 200 TL'ye değecek en iyi oyunu önerirseniz sevinirim.
(Bende olan oyunlar: God of War, RDR2, Jedi Fallen Order, Elden Ring, GTA 5, The Witcher 3) bunların dışında önerirseniz sevinirim :)

Steam'de bir sürü oyun var bana sorarsan Assetto Corsa 6.40 TL Payday 2 5.50TL Left 4 Dead 2 10.50TL bunları aldım şu an çok bir hafızam olmadığı için hard disk alana kadar kenarda tutuyorum. 😁

Steam ilkbahar indirimlerinden yararlanmanı tavsiye ederim 👍

Steamde 2 tane hesabım var biri VAC banlı. Sadece VAC banlı olanda GTA 5 var diğerinde VAC ban yok ve daha eski tarihli. Baya oyun satın alacağım hangisine alsam? Diğer oyunlarım Epic Gameste

Steam'de 2 tane hesabım var biri VAC banlı. Sadece VAC banlı olanda GTA 5 var diğerinde VAC ban yok ve daha eski tarihli. Bayağı oyun satın alacağım hangisine alsam? Diğer oyunlarım Epic Games'te.

Bana sorarsan banlı hesabında gene GTA 5 dursun. VAC ban olmayan temiz bir hesaptan devam etmen daha sağlıklı. Eğer ben şifrelerimi unutabilirim dersen bir hesapta kalman daha sağlıklı dostum.

Geri
Yukarı