200 TL oyuncu faresi önerisi

Bütçe
200
Eki Görüntüle 1272692

+ Olarak kaynakta benim. Arkadaşımda Prodigy modeli var yani yenilenmeyen bir modeldir kendisi. Bende Lightsync modeli var 2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yok 1 kez bile çift tıklamadı.

O kadar yediremiyorsunuz ki sorduğum soruya bile emoji atma gereği duymuşsunuz. 2 kişinin sözüyle düzelmiş olmuyor, Logitech'ten açıklama duymadan yenilendiğine de inanmayacağım. Çift tıklama sorunu çözülmedi. İki farede de çift tıklama sorunu var, fareden değil kullanılan anahtarlardan kaynaklı. En azından G102 ile G203'ün farklı modeller olduğunu iddia etmediniz, bunu söyleyenler de çok.

Logitech'in değişim hizmeti çok iyi olsa da kılı kırk yarıyorlar, ve gelen ürün bozuk gelebiliyor, 2 defa yaşadım bu sorunu. G203 güzel bir mouse olsa da kronik sorunları olduğundan Katar Pro, veya Viper Mini (ucuza bulunursa) alınmalı.

O kadar yediremiyorsunuz ki sorduğum soruya bile emoji atma gereği duymuşsunuz. 2 kişinin sözüyle düzelmiş olmuyor, Logitech'ten açıklama duymadan yenilendiğine de inanmayacağım. çift tıklama sorunu çözülmedi. iki farede de çift tıklama sorunu var, fareden değil kullanılan anahtarlardan kaynaklı. En azından G102 ile G203'ün farklı modeller olduğunu iddia etmediniz, bunu söyleyenler de çok.

Pardonda siz kimsiniz ki ben sizin dediklerinizi yediremeyeceğim? 2 yıldır her gün kullanırım, hiçbir sıkıntısı yok. Ayrıca 2 kişinin dediğiyle de düzeldiğini söylemedim. Kaynak istedin verdim. Reddit'te de G102 ile alakalı ilk çıkacağı günlerde Switch'lerin değiştiğini söylüyorlar. Yediremeyipte yazma gereği duyup, tartışmaya sürükleyen sizsiniz, bariz belli. Az ötede sıkıntılı Razer'leri önermeye devam edin, ben sadece fikrimi belirttim. Viper Mini veya başka bir Razer'di tam hatırlamıyorum mini geçiyordu isminde, bir süre sonra altına bant yapıştırmadan, sensörünün kalitesizliğinden dolayı bantsız kullanılmayacağınıda bilmeden ötüp dur sen. İnanıp inanmaman da umrumda değil.

Pardonda siz kimsiniz ki ben sizin dediklerinizi yediremeyeceğim? 2 yıldır her gün kullanırım, hiçbir sıkıntısı yok. Ayrıca 2 kişinin dediğiyle de düzeldiğini söylemedim. Kaynak istedin verdim. Reddit'te de G102 ile alakalı ilk çıkacağı günlerde Switch'lerin değiştiğini söylüyorlar. Yediremeyipte yazma gereği duyup, tartışmaya sürükleyen sizsiniz, bariz belli. Az ötede sıkıntılı Razer'leri önermeye devam edin, ben sadece fikrimi belirttim. Viper Mini veya başka bir Razer'di tam hatırlamıyorum mini geçiyordu isminde, bir süre sonra altına bant yapıştırmadan, sensörünün kalitesizliğinden dolayı bantsız kullanılmayacağınıda bilmeden ötüp dur sen. İnanıp inanmaman da umrumda değil.
Hala kaynak vermiyor. Sensörün ömrü doluyormuş falan, nereden duydun sen bunları? Yemişler seni. Razer önermeye devam edeceğim çünkü G203'ten çok daha iyi. Ayrıca umrunda değilse niye her mesajıma emoji atıyorsun?

Puff! Göz ardı listesine biri daha eklendi.

Bu kategori de bayağı değişti son günlerde. Akla mantığa uyan öneriler yok artık. Ha Rampage önermişsin ha G203.

Yeni konular

Geri
Yukarı