200 TL Oyuncu Kulaklığı ve Fare Önerisi

hsakyar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 200 TL bütçe ile oyuncu kulaklığı ve fare alacağım. Fare olarak G102 düşünüyorum. Kulaklık için karar veremedim fakat aklımda SN-R11, SN-R7 MESH veya OVANN X7 var. Bunlardan birini mi almalıyım yoksa önerdiğiniz başka ekipmanlar var mı?
Son olarak Mousepad alacağım, ucuz bir şey istiyorum. Aklımda N11'de satılan Razer Goliathus 70X30 var yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 200 TL bütçe ile oyuncu kulaklığı ve fare alacağım. Fare olarak G102 düşünüyorum. Kulaklık için karar veremedim fakat aklımda SN-R11, SN-R7 MESH veya OVANN X7 var. Bunlardan birini mi almalıyım yoksa önerdiğiniz başka ekipmanlar var mı?
Son olarak Mousepad alacağım, ucuz bir şey istiyorum. Aklımda N11'de satılan Razer Goliathus 70X30 var yardımcı olursanız sevinirim.

Dediğin mousepad'i kullanıyorum. Bana gayet yeterli geliyor. Kaymıyor, kaba değil. İşini görür kesinlikle.

Eğer bu bütçeye mouse ve kulaklığı birlikte alacaksan pek iyi olmaz. Sana en düşük Cooler Master Mh320 ve G300s. Eğer Snopy Trust gibi ürünler alırsan max 4 ay sonra elinde patlar.

Teşekkür ederim mousepadi alacağım, bahsettiğim kulaklık ve fareyi alacağım başka bir şey önerebilir misin bunların haricinde ?

@atakan06'ya katılıyorum. Bu tarz markaların ''Gaming'' adı altında sattığı saçma sapan kalitesiz ürünlerin alınmasını kimseye öneremem. Onun yerine daha kaliteli markaların aynı fiyat bandında olan ürünlerini almayı daha mantıklı buluyorum. Oyun için tasarlanmış olmasa dahi. Fare benim için çok önemli ekipman mesela. Aylarca A4 Tech'in ortalama mouselarını kullandım. En sonda da gidip Steelseries Rival aldım. Senin yerinde olsam Fare olarak bunu alırdım. Geriye kalan parayla da ortalama bir kulaklıkla kapatırdım alışverişi. (Bütçenin kesinlikle bu kadar olduğunu varsayarak) Fare daha önceliklidir benim için üstte de dediğim gibi.

Eğer bu bütçeye mouse ve kulaklığı birlikte alacaksan pek iyi olmaz. Sana en düşük Cooler Master Mh320 ve G300s. Eğer Snopy Trust gibi ürünler alırsan max 4 ay sonra elinde patlar.
Mouse Logitech G102 alacağım mousenin nesi var daha once deneme sansim oldu gayet guzel Kulaklikďa OVANN X7 dusunuyorum suan donanim arsivi incelemisti aliexprestde 92 TL felan.
@atakan06'ya katılıyorum. Bu tarz markaların ''Gaming'' adı altında sattığı saçma sapan kalitesiz ürünlerin alınmasını kimseye öneremem. Onun yerine daha kaliteli markaların aynı fiyat bandında olan ürünlerini almayı daha mantıklı buluyorum. Oyun için tasarlanmış olmasa dahi. Fare benim için çok önemli ekipman mesela. Aylarca A4 Tech'in ortalama mouselarını kullandım. En sonda da gidip Steelseries Rival aldım. Senin yerinde olsam Fare olarak bunu alırdım. Geriye kalan parayla da ortalama bir kulaklıkla kapatırdım alışverişi. (Bütçenin kesinlikle bu kadar olduğunu varsayarak) Fare daha önceliklidir benim için üstte de dediğim gibi.
LOGITECH G102'yi neden onermiyosunuz rival 100 den daha iyi deniliyor.

Önermiyor değilim yanlış anladınız beni. Steelseries'ın ürünleri beni daha mutlu etti şu zamana kadar. Bir nevi alıştım. Herkesin fareyi kullanma tarzı farklı. Tutuş şekilleri bile kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Büyük fareleri daha olumlu karşılamışımdır mesela ben. Çok sağlam fareler görmüşümdür ki kullanırken zorlandım ve istemedim kullanmak. Emin olun en iyi ürün en rahat ettiğiniz üründür. Logitech size daha yakın geliyorsa kesinlikle onu alın. Yukarıda da dediğim gibi sizin yerinizde olsam ben öyle yapardım. İkisi de iyi fareler zannımca. Tercih sizin gerisinde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı