200 TL Oyuncu Kulaklık Önerisi

En fazla 240 TL olacak şekilde oyuncu kulaklığına ihtiyacım var. FPS tarzı oyunlar oynarım genellikle. Mikrofonu iyi olan bir kulaklık arıyorum. Aklımda şunlar var:

Asus Cerberus : ASUS CERBERUS OYUNCU KULAKLIĞI

HyperX Cloud Stinger : Kingston KHX-HSCS-BK HyperX Cloud Stinger Gaming Kulaklık (Hediyeli) | sanalmarketim

Ve;

Plantronics GameCom 788
Plantronics GameCom 788 Usb Dolby 7.1 Ses Kartlı Mikrofonlu Gaming Kulaklık | sanalmarketim

Ancak hangisi alacağıma karar veremiyorum arkadaşlar. Önerilerde bulunursanız sevinirim.

Teşekkürler arkadaşlar. Şehir dışına gideceğim için bir sonraki hafta almaya karar verdim. Belki o zamana bütçeyi biraz daha arttırırım. Ancak büyük ihtimalle Siberia 200 ve ya HS40 alacağım gibi görünüyor.

Benim sana önerim logitech g230 veya hyperx cloud i'dır. İkisinde de çok iyi performans alırsın ama benim sana önerim benim gibi CS::GO oyuncusuysan hyperx cloud almalısın. Hem aparatlar, hem mikrofon kalitesi olarak güzel bir kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim Sana Önerim Logitech G230 veya HyperX Cloud I'dır. İkisindede Çok İyi Performans Alırsın. Ama Benim Sana Önerim Benim Gibi CS:GO Oyuncusuysan HyperX Cloud Almalısın Hem Aparatlar , Hem Mikrofon Kalitesi Olarak Güzel Bir Kulaklık :).
Hocam stingerdan bahsediyorsun galiba. Çünkü senin dediğin o Cloud 1 450 Tl.

Elimde Logitech G430 DOLBY 7.1 mevcut. Ürün tertemiz ve sorunsuz. Razer alacağım için satıyorum. 190TL fiyat düşünüyorum. İlgilenirsen konuşabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı