200 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
200

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3
Hayırlı sabahlar, önceki açtığım konudan yola çıkarak 3 tane mouse modeli buldum, claw grip tutuyormuşum. Normalde Viper Mini'yi alacaktım ama iki tane daha buldum, bana hangisini önerirsiniz? Bütçem 200 TL, başka bir model de önerebilirsiniz ve benim için en önemli olan şey elime uyup uymaması. Daha iyi anlarsınız diye görsel ekliyorum.

3857CA9E-07A4-4E63-B210-5E78607A2DA1.jpeg
7DD35FAF-B540-4191-BE48-20418AF51792.jpeg

Fare: M90
‎8.7 X 4.2 X 13.2 cm; 50 gram Logitech M90 ölçüleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünen o ki tutuş şekliniz claw grip. Bu tutuş şekli ile küçük farelerde sıkıntı yaşamazsınız. V2 mini ve viper mini bildiğim kadarıyla aynı fareler. Bunlardan birini alabilirsiniz.

Dostum tam karar veremiyorsun. Viper mininin mevcut farenden daha büyük olduğunu söylemiştim. Bu kadar milimetrik düşünüyorsan gidip fareleri deneyerek karar vermen daha iyi olacaktır.
Ben sanırım büyük olduğunu yazdığınız kısmı göremedim de, maalesef pandemi dolayısıyla AVM’ye gidemem de genel olarak arkadaşlar hepsinin olacağını söylüyor, sizin fikrinizin de o şekilde olduğunu hatırlıyordum.
Görünen o ki tutuş şekliniz claw grip. Bu tutuş şekli ile küçük farelerde sıkıntı yaşamazsınız. V2 mini ve viper mini bildiğim kadarıyla aynı fareler. Bunlardan birini alabilirsiniz.
200 TL benim için büyük bir miktar da o yüzden biraz endişeliyim, maalesef pandemi döneminden dolayı AVM’ye gidemiyorum. Bu önerinizi dikkate alarak bakacağım o zaman, çok teşekkür ederim.
Logitech g102 ye bakabilirsin dostum. Uzun yıllardır bozulup tekrar aldığım bir mouse. 220 ₺ seviyelerinde bulabilirsin.
Çok teşekkürler inceleyeceğim.

Ben sanırım büyük olduğunu yazdığınız kısmı göremedim de, maalesef pandemi dolayısıyla AVM’ye gidemem de genel olarak arkadaşlar hepsinin olacağını söylüyor, sizin fikrinizin de o şekilde olduğunu hatırlıyordum.
Evet, ama mevcut fareniz arka kısımdan orantısız biçimde uzun gözüküyor bundan dolayı elinize büyük geldiğini hissediyor olabilirsiniz. Viper Mini kullanımızda sorun yaratmaz sanıyorum.

Evet, ama mevcut fareniz arka kısımdan orantısız biçimde uzun gözüküyor bundan dolayı elinize büyük geldiğini hissediyor olabilirsiniz. Viper Mini kullanımızda sorun yaratmaz sanıyorum.
Çok teşekkür ederim, üçüne bakıp özelliklerine bakacağım ve tutma şekli videolarına bakıp karar vereceğim.
@AidenPearce @Rexie

Az önce elimi ölçtüm ve 15-16 cm çıktı. Yaptığım araştırmalar sonucu claw grip için Viper Mini daha uygun gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim, üçüne bakıp özelliklerine bakacağım ve tutma şekli videolarına bakıp karar vereceğim.
@AidenPearce @Rexie

Az önce elimi ölçtüm ve 15-16 cm çıktı. Yaptığım araştırmalar sonucu claw grip için Viper Mini daha uygun gibi gözüküyor.

Hocam benim elim 19cm. Bende Claw tipi tutuyorum. Ve daha önce Viper Mini'yi denemiştim. Rahat bir şekilde kullanabiliyordum. Bence sizde sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam benim elim 19cm. Bende Claw tipi tutuyorum. Ve daha önce Viper Mini'yi denemiştim. Rahat bir şekilde kullanabiliyordum. Bence sizde sıkıntı yaşamazsınız.
1643025313317.png
Sağdaki Viper Mini soldaki ise V2 Mini. Şu eğrilikten dolayı bana sağdaki daha uygun geldi. Siz de ikisi arasından Viper Mini'yi öneriyorsanız onu almakta kararlıyım.

Eki Görüntüle 1280585Sağdaki Viper Mini soldaki ise V2 Mini. Şu eğrilikten dolayı bana sağdaki daha uygun geldi. Siz de ikisi arasından Viper Mini'yi öneriyorsanız onu almakta kararlıyım.

V2 mininin boyutlarını tam bilmiyorum. Daha önce denemedim. Fakat ikisinde de sorun yaşayacağınızı sanmam. Hangisine içiniz sindiyse alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı