200 TL sinek kaydı yapan tıraş makinesi önerisi

Yok hocam set değil. Ben sizin sorduklarınız arasında yüz tıraşını baz alarak o ürünü önerdim. Ve tabi ki sağlamlık olarak. :) Bahsettiğin şekilde set almak istiyorsan biraz bütçeyi arttırmalısınız hocam. (Dolar yükseldi felan anladınız siz .:D) 200TL ile set alırsınız ama çok fazla tahrişe maruz kalabilirsiniz, bütçeyi biraz daha arttırın örnek olarak attığınız setin daha iyisini alın kafanız rahat etsin hocam.
300'de çıkabilirim. Yeter ki makine sinek kaydı alsın ve önerdiğini çok beğendim fakat tekli satılıyor. Keşke set halinde bir yerde o makineyi bulabilsem. Araştırdım yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
300 de çıkabilirim. Yeter ki makine sinek kaydı alsın ve önerdiğini çok beğendim fakat tekli satılıyor. Keşke set halinde bir yerde o makineyi bulabilsem. Araştırdım yok :)
Maalesef yok hocam. [emoji53] Ama Braun Phillips gibi markaları araştırın illaki güzel bir set bulursunuz.[emoji5]

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı