200 TL SSD Önerisi

Winsoft

Centipat
Merhaba 240 GB SSD almayı düşünüyorum çok bir bilgim yok araştırdım ve kafam iyice karıştı hangisini seçeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim(Laptop için).
  • Bütçe:200 TL
Seçenekler:
  • WD
  • Kingston
  • Gigabyte
  • Sandisk
  • Toshiba
Bunları düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim?
NOT: JamesDonkey düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese teşekkür ederim bu okuma ve yazma oranları farklılık gösteriyor gerçekten bilgim yok bana direk en iyi bu bunu almanı tavsiye ederim derseniz sevinirim araştırdım ama kafamı iyice karıştırdı

Son düzenleme:
AData'nın SSD'lerinde sorun yaşayan çok fazla kişi var. Benzer şekilde Toshiba'nın da sorunlu SSD'leri var.

100 TL daha koyabilirseniz bütçenizin üzerine bence 860 EVO düşünün. Olmazsa da Crucial BX500 bakabilirsiniz.

Herkese teşekkür ederim bu okuma ve yazma oranları farklılık gösteriyor gerçekten bilgim yok bana direk en iyi bu bunu almanı tavsiye ederim derseniz sevinirim araştırdım ama kafamı iyice karıştırdı
Ben bunu uzun süre kullandım. Gayet tatmin ediciydi.
Bir de şunu aldım yeni. Samsung 860 Evo 250GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD Fiyatı

Hemen hızlı bir karşılaştırma da yaptım, buraya ekliyorum. Sata3 destekliyor mu anakart? Desteklemezse bu hızların yarısını alır bildiğim kadarıyla.
414956

Son düzenleme:
Ben bunu uzun süre kullandım. Gayet tatmin ediciydi.
Bir de şunu aldım yeni. Samsung 860 Evo 250GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD Fiyatı

Hemen hızlı bir karşılaştırma da yaptım, buraya ekliyorum. Sata3 destekliyor mu anakart? Desteklemezse bu hızların yarısını alır bildiğim kadarıyla.
Eki Görüntüle 414956
Çok teşekkür ederim sanırım destekliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı