Satılık 200 TL Steam Kodu 155 TL

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Telegram veya Steam üzerinden iletişime geçebiliriz. Kodu isteyene TeamViewer ile ekleyebilirim. Fiyat teklifim kısa süreliğine geçerlidir. Satılmaz ise skin alacağım.

Son fiyat: 155 TL.

Referans Konularım:

Ödeme yöntemi nasıl olacak? Bilgisayarım olmadığı için TeamViewer uygun olmaz. Kodu direkt ben yazsam olmuyor mu?

Ödeme yöntemi nasıl olacak? Bilgisayarım olmadığı için TeamViewer uygun olmaz. Kodu direkt ben yazsam olmuyor mu?
Bu zamana kadar tüm kodları TeamViewer olmadan verdim ama insan korkuyor kod çalışmazsa diye. Üyeliğiniz eski ve mesaj sayınız bol. Benim ise referansım bol. Bence bir sorun olmayacaktır.
Bu arada kodları Playstore üzerinden alıyorum.

Ödeme yöntemi Papara olabilir.

Bu zamana kadar tüm kodları TeamViewer olmadan verdim ama insan korkuyor kod çalışmazsa diye. Üyeliğiniz eski ve mesaj sayınız bol. Benim ise referansım bol. Bence bir sorun olmayacaktır.
Bu arada kodları Playstore üzerinden alıyorum.

Ödeme yöntemi Papara olabilir.
Papara kullanmıyorum.
Havale/EFT ile gönderme imkanı var mı?

İstek gönderdim.

Edit: Playstore'dan aktivasyon mesajı gelmediği için alışverişi erteledik. Düzelirse beklettiğim için önce kodu gönderip sonra ödemeyi alacağım. Düzelmezse yapabileceğim bir şey yok. Sorun Türk Telekom bazlı olabilir. Akşama kadar bekleyeceğim artık. @DaTTeBayoTheFrog

2. Edit: Playstore'dan doğrulama SMS'i gelmediği için olmuyor maalesef. Para alışverişi vs olmamıştır. Bir tek bekletmiş oldum kendisini. Bundan sonra kodu alıp sonra konu açmak gerekiyormuş. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Kod duruyorsa 130TL'den anında alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı