200 TL Uzun yıllar götürecek mouse önerisi

G 102 devam et dostum, ben de 2 aydır kullanıyorum ve memnunum. Mouse tutuş tarzıma uygun bir mouse.
merhaba abi eger hala aktifsen sana bir soru soracagım ben fareye tıklayınca farklı bir his veriyor ama sağ tıka tıklayınca normal bir his veriyor sol tık sanki hafif yay varmıs gibi hissetiriyor acaba bu bir sıkıntımıdır? yeni aldım daha hepsiburadadan

merhaba abi eger hala aktifsen sana bir soru soracagım ben fareye tıklayınca farklı bir his veriyor ama sağ tıka tıklayınca normal bir his veriyor sol tık sanki hafif yay varmıs gibi hissetiriyor acaba bu bir sıkıntımıdır? yeni aldım daha hepsiburadadan

Dostum bende iki tıkta aynı hissiyatı veriyor, hiçbir fark yok. Kullanımına engel değilse kullan derim ama içine sinmiyosa geri gönderebilirsin. Belki ileride arıza verir belli mi olur.

Dostum bende iki tıkta aynı hissiyatı veriyor, hiçbir fark yok. Kullanımına engel değilse kullan derim ama içine sinmiyosa geri gönderebilirsin. Belki ileride arıza verir belli mi olur.
Şöyle diyeyim içinden yay sesi geliyor kullanıma engel değil ve araştırdigim kadarıyla ürün açıldığı için iade edilmiyor ve ben iade etmek istemiyorum çünkü indirim ile aldım ve garantisini aryorum diyorki Türkçe garanti kalktı sizi İngiliz yetkiliy e bağlıyorum ne yapacağımı şaşırdım sadece ilerde bozulur diye korkuyorum

Geri
Yukarı