200 TL’ye 500-600W PSU Tavsiyesi

Slaque

Decapat
Eski sistemime 2. el ekran kartı aldım. R9 280 tam yükte çalıştığında 250 watt çekiyor, 6+8 pin girişi var. 150-200 TL'ye pinleri uyucak şekilde bir PSU var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
200TL'ye ancak C4'lerin C4'ü 600W Hadron PSU var. Ne kadar kötü olduğunu anlatmaya gerek yok, sakın almayın.

430TL'ye Cooler Master MWE 550W 80+ PSU var. Sistem için hem yeterli hem de kaliteli.

365TL'ye High Power 500W 80+ var. Bu da yeterli olacaktır.

Elindeki ürün yetiyorsa neden değiştirmeye uğraşıyorsun? Bırak şu anlık kalsın, çünkü real 400W bir PSU. Yani o kadar da kötü değil, idare edebilir yeni bir şey alana kadar. Paranı düzgünce biriktir ve attıklarımdan herhangi birini al. Ucuz etin yahnisi yenmez.

8f4d5da1a90f5543bd3b7cc3f921e6a6.jpg

Değiştirmemin sebebi ekran kartının 6+8 pin girişi olması bu da kullandığım PSU'da yok sahte dönüştürücü kablolar sisteme zarar veriyor diye biliyorum dönüştürücü alacağım paraya biraz daha ekler PSU alırım diye düşünüyordum.

Değiştirmemin sebebi ekran kartının 6+8 pin girişi olması bu da kullandığım PSU'da yok sahte dönüştürücü kablolar sisteme zarar veriyor diye biliyorum dönüştürücü alacağım paraya biraz daha ekler PSU alırım diye düşünüyordum.

Dönüştürücü al. PSU için para ayıramayacaksan.
En kötü parana yazık olur, sistem patlamaz.
Ben senin yerinde olsam, 1-2 ay kendimi tutarım, alırım taş gibi PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı