200 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

@Umut 77 İçini açtığımda bazı devreler yanmıştı, bozulma ben kaynaklı değildi.

Umarım yaşamazsınız, sağ olun iyi dilekleriniz için.

Donanım Arşivi'ne bakmayın, birkaç sponsorluk anlaşması sonrası firmayı övme seansları işte.

Souncore life q10 kullanıyorum anker markasının kablosuz kafa üstü bir kulaklığı. Bluetooth alıcınız varsa tereddüt etmeden alın derim ses kalitesini anlatılmayacak kadar güzel, ses delayıda farkedilmeyecek kadar az. Sık fps oynuyordum geç ay ve sorunsuz bir şekilde gecikme olmayacak şekilde kullandım. Türkiyede istediğiniz bütçede bulunmuyor şu anda ama aliexpress banggood gibi sitelerde vergi hariç o fiyata bulursunuz. Bir de kupon buldunuz mu tadından yenmeyecek bir kulaklık. İncelemelerine göz atmanızda fayda var.
-edit çok fazla "şekilde" kullanmışım :D

7.1 istemişsiniz ancak çok has çok kaliteli kulaklıklar dışında 7.1 tamamen sanal bir deneyim oluyor yazılımla. Özellikle çok yüksek seviye ürünler dışında 7.1 tamamen satış politikası/tekniği. Bu tür kulaklıklarda 2 tane sürücü var sağda ve solda, dediğim gibi yazılımla sanal bir şekilde sağlanıyor. Asıl 7.1 hoparlörlerde olur. Yani bu bütçede 7.1 aldığınızda bir fark olmayacak. 600-700 TL'lere çıkarsanız belki. Ama onlar da sanal. Yine sanal...

7.1 yazılımı ve kalitesi iyi bir kulaklık almadan veya içerisinde küçük küçük 7+1 yani 8 tane hoparlör bulundurmayan kulaklıklar dışında aldığınız 7.1 ibareli kulaklıklar yeterli performansı sağlamayacaktır bu bütçede.

Benim önerim hazır indirimdeyken HS-35 alın geçin. Bütçeyi biraz aşıyor tabi. Mavi ve yeşil renkleri indirimde. Saçma bir 7.1 kulaklıktansa sağlam bir STEREO kulaklık oyunlarda avantaj sağlayacaktır.

Son düzenleme:
Bu arada belirtmemişim oyun için kullanacağım iyi ses kasan bir kulaklık olursa sevinirim.

Üstteki yazımda bu bütçede 7.1 kulaklıkların hiçbirinden iyi bir performans alamayacağınızı belirttim.
Bütçenizi 79 TL arttırabilirseniz 450-500 TL'den 279 TL'ye inen HS-35'i tercih edin indirim bitmeden. Oyun için alabileceğiniz en iyi Stereo kulaklıklardan pişman olmazsınız.

HS-35 STEREO - İtopya, 279 TL (Yeşil veya Mavi)

Yok ben illa ki 7.1 istiyorum diyorsanız bu bütçede aldığınız 7.1 kulaklıklar hatta yüksek bütçede bile aldığnıız 7.1 kulaklıklar kayda değer bir performans vermeyecektir. 7.1 bir satış tekniğinidir çok yüksek bütçeler dışında.

Geri
Yukarı