200 TL'ye EarPods alınır mı?

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, EarPods Apple'nin kendi sitesinde 200 TL fiyatına inmiş, bende harici bir ses kartı var bu ikisini birlikte kullanmak istiyorum izlediğim bir yayıncı kullanıyor ve oldukça yeterli olduğunu söylüyor EarPods'un kalitesi nasıldır ve daha önemlisi oyunda tecrübe eden var mı?

Harici ses kartıyla çok farkı olmaz ki. Hem daha iyi bir alternatif var:

Şuan streo bir oyuncu kulaklığım var aldığım ses kartı ile daha iyi yüksek seslere çıkabiliyorum ama tabi kulakiçinde nasıl olacak bilemyiorum, attığınız kulaklık oyun için iyi midir, oyunlardaki ses derinliğini alabilir miyim ?

Şuan streo bir oyuncu kulaklığım var aldığım ses kartı ile daha iyi yüksek seslere çıkabiliyorum ama tabi kulakiçinde nasıl olacak bilemyiorum, attığınız kulaklık oyun için iyi midir, oyunlardaki ses derinliğini alabilir miyim ?
Kulaklığın varsa kulakiçi niye alıyorsun ki?

Önerdiğim kulakiçi oyun ve müziklerde iyidir, alabilirsin.

Kulaklığın varsa kulakiçi niye alıyorsun ki?

Önerdiğim kulakiçi oyun ve müziklerde iyidir, alabilirsin.
Çok fazla ağır ve rahatsız hissettiriyor, EarPods'un bile oyun için yeterli olduğu söyleniyor, rahatlık ve yeterli performans açışından kulakiçi kulaklık istiyorum. Cevapların için teşekkürler bir sorum daha var, KZ SZN Pro'mu veya CX200 yoksa senin önerdiğin kulaklık mı oyun için daha iyi olur ?

dostum kulaklığı satın aldın mı ?
Dostum eğer günlük şarkı kullanımı için alacaksan pek önermiyorum telefonda ekolayzır ayarı yapmak zorunda kaldım, bunun seviyesinde diğer kulaklıkları bilmediğim için alınır mı alınmaz mı bilmiyorum ama günlük müzik vs. alacaksan başka kulaklığa bakmanı öneririm.

Dostum eğer günlük şarkı kullanımı için alacaksan pek önermiyorum telefonda ekolayzır ayarı yapmak zorunda kaldım, bunun seviyesinde diğer kulaklıkları bilmediğim için alınır mı alınmaz mı bilmiyorum ama günlük müzik vs. alacaksan başka kulaklığa bakmanı öneririm.
Kanka neden ekolayzır ayarı yapmak zorunda kaldın, sorunu neydi ? Kulaklığı önermeyen çok az kişi var, acaba kulaklığın bozuk ya da sorunlu olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı