200 TL'ye kadar gaming kulaklık önerisi

Neruda19

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. 200 TL'ye kadar gaming kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum. Önceden 20-30 tl verip kulaklık aldım 1 yıl olmadan bir sorunları çıktı. Bende bir kez para verip güzel kaliteli birşey arıyorum. Aklımda g230 var ancak hakkında şikayetler mevcut olduğunu gördüm. G230 haricinde biraz daha ses kalitesi iyi ve mikrofonu net yüksek ses veren kulaklık varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de almayı düşündüğüm Asus Cerberus. İncelemesi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Asus ROG Vulcan ANC kulaklığı tavsiyemdir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
incelemesi :

bu kulaklık güzelmiş ancak fiyatı 295 tl bütçemi aşıyor o yüzden alamıyorum :)
Asus ROG Vulcan ANC kulaklığı tavsiyemdir.
incelemesi :

cm storm ceres 400 kulaklığı beğendim fiyatıda bütçeme uygun sizce onu alsam mı yoksa g230 mu alsam asus cerberus hoşuma gitmedi

G230 ile ozone blast St arasında kaldim sizce hangisini almalıyım aralarında dB farkı var bu önemli olurmu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı