200 TL'ye Kadar Mouse Önerisi

KafaaKasa

Hectopat
Daha fazla  
Şu an Bloody A9 kullaniyorum. Elimi kavramasi vb. güzel ancak hafif geliyor, ayni zamanda basmama sorunlari boy göstermeye başladı. Bu yüzden 200 TL'ye kadar "0" kaliteli bir mouse önerirseniz sevinirim. Genellikle CSGO oynuyorum, elim mouse saran bir yapida ve büyük. Önerilerinizi bekliyorum.

Mouselarla pek haşır neşir olmamama rağmen fps türü oyunlar oynamaktayım cs.go, pubg, cod serisi gibi.. Logitech g300s mouse kullanmaktayım, makroları ve tuş zenginliği olarak çok güzel ürün, ele oturuyor ama hafif kalabilir. Söylediğiniz fiyat bandında değerlendirmeye alabilirsiniz diye düşünüyorum..

G402 planliyordum ancak butcemi asiyor indirim yakalamam gerek, g102 hakkinda daha detayli bilgi verebilir misin ? Hangi oyunlarda kullaniyorsun

Elinin büyük olduğunu söylüyorsun o yüzden g300s'den uzak dur. Rival 300 alabilirsin 200-250 civarı o ama ben hiç beğenmiyorum o fareyi. Bence logitech'den şaşma. Gerçekten çok kaliteli ve güzel hissiyatlı ekipman yapıyorlar. G402 mükemmel bir fare benim favorilerim arasında, 250-300 liraya daha iyisini bulamazsın.

G402 planliyordum ancak butcemi asiyor indirim yakalamam gerek, g102 hakkinda daha detayli bilgi verebilir misin ? Hangi oyunlarda kullaniyorsun
Logitech G102 ile oynadığım tek online oyun CS oldu ama mouse eli saran yapıda. Ne çok hafif ne çok ağır ve Steelseries Rival 110 kullanan biri olarak da ağırlığı çok daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı