200 TL'ye Oyuncu Faresi Tavsiyesi

• Konuyu başlatan eso33
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 791

eso33

Decapat
Yaklaşık 200 TL bütçem var. Şu an kullandığım G300S'in bazı çift tıklama problemleri oldu, değiştirmek istiyorum. Aklımda Logitech G102 var. Başka önerebileceğiniz fiyat performans ürünü var mı? Genellikle FPS oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 200 TL bütçem var. Şu an kullandığım G300S'in bazı çift tıklama problemleri oldu, değiştirmek istiyorum. Aklımda Logitech G102 var. Başka önerebileceğiniz fiyat performans ürünü var mı? Genellikle FPS oyunları oynuyorum.
gamepower ursa kullanıyorum ben cidden şaşırdım bende g300sden geçtim çift tıklama sorunu var sol tıkta bazen seçmiyordu ama gamepower ursa'ya geçince hem ışık rgb olsun hemde hassasiyeti güzel mouse öneririm.

Steelseries rival 110 öneririm 1 yıldır kullanıyom ve çok rahat tek sıkıntısı elin biraz uzunsa küçük gelebilir benim ellerim uzun ama pençe şeklinde tuttuğum için tam benlik bir fare(bu arada rgb).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı