200 TL'ye oyuncu klavyesi önerisi

badboy79tr

Centipat
Daha fazla  
Maksimum 200 TL bütçeli, W, A, S, D tuşları ayrı renkte olan, ışıklı, mekanik oyuncu klavyesi önerebilir misiniz? Benim bulduklarım aşağıda ama kararsız kaldım:

n11.com'dan Inca IKG-447.

Bunlar dışında varsa öneri sevinirim yoksa Inca'ya kayıyor gönlüm.

Maksimum 200 TL bütçeli, W, A, S, D tuşları ayrı renkte olan, ışıklı, mekanik oyuncu klavyesi önerebilir misiniz? Benim bulduklarım aşağıda ama kararsız kaldım:

n11.com'dan Inca IKG-447.

Bunlar dışında varsa öneri sevinirim yoksa Inca'ya kayıyor gönlüm.
200 e mekanik yok 300 350 ye falan var.

n11.com'dan ınca ıkg-447.

Bunlar dışında varsa öneri sevinirim yoksa ınca'ya kayıyor gönlüm.

200 TL'ye mekanik klavye bulamazsınız o fiyata satılan mekanik kalavye varsa da yüzde doksan mekanik hislidir mekanik değildir.

Ben aşağıdaki klavyeyi kullanıyorum hocam. 59.90'a satın almıştım zamanında ve memnunum fiyatına göre gayet iyi benim için uygun en azından. Görselde Impact yazan yerde Getorix yazıyor benim modelde.

200 TL'ye bu devirde isteklerinizi karşılayan bir klavye bulmak çok zor.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
@MRainb0w ve @DashMatters öneride bulunmuş. Onlara ayriyeten teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlar sadece bütçe tavsiye etmiş. Onlara da teşekkür ederim. Elbet 1500 liraya topladığım sisteme 1000 liralık klavye alacak değilim. Mekanik değil mekanik hisli olması da yeterdi. Bende dünün 120 liralık klavyesi olup zam üstüne zam alarak 205 lira olan inca ikg-447 aldım. Bir oyuncu klavyesinde bulunacak birçok özelliklere sahip olduğunu ve iyi bir tercih yaptığıma inanıyorum. Kullanıp göreceğim artık. Üstelik bir klavye için çok bile verdim bence.

Son düzenleme:
@MRainb0w ve @DashMatters öneride bulunmuş. Onlara ayriyeten teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlar sadece bütçe tavsiye etmiş. Onlara da teşekkür ederim. Elbet 1500 liraya topladığım sisteme 1000 liralık klavye alacak değilim. Mekanik değil mekanik hisli olması da yeterdi. Bende dünün 120 liralık klavyesi olup zam üstüne zam alarak 205 lira olan inca ikg-447 aldım. Bir oyuncu klavyesinde bulunacak birçok özelliklere sahip olduğunu ve iyi bir tercih yaptığıma inanıyorum. Kullanıp göreceğim artık. Üstelik bir klavye için çok bile verdim bence.
Hayırlı olsun hocam.

Hayırlı uğurlu olsun hocam. İyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı