200 TL'ye protein tozu önerisi

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Selam, yaklaşık 2022 yılına girdiğimizden beri bu yana spora 3, 5-4 ay bir gittim bir gitmedim falan yaptım artık işi falan da bıraktım doğru düzgün antrenman tablomu oluşturdum beslenme vesaire ve şu anda protein tozlarına bakıyorum.

Bütçem maksimum 200 TL bir de nasıl tüketeceğimi ne zaman tüketeceğimi falan öğretirseniz mutlu olurum pek bilmiyorum.

Eğer çok bi eksiğiniz yoksa protein tozu önermiyorum spor salonundaki hocayla bir konuşabilirsiniz ben pre workout almayı düşünüyordum yorgun olduğum için ama şuanlık almayacağım.

Eğer çok bir eksiğiniz yoksa protein tozu önermiyorum spor salonundaki hocayla bir konuşabilirsiniz ben pre workout almayı düşünüyordum yorgun olduğum için ama şu anlık almayacağım.

Düzenli başlayacağım için ne gerekiyorsa yapacağım var mı önerileriniz? Whey protein sitesi var orası nasıl?

Hocam bütceniz elverdiğince tavuk alın. Basit bir hesaplama yaptım gecen gün. 2 kg lık protein tozu 1300 küsür tl. O parayı bir ay boyunca tavuk almaya harcasak daha iyi oluyor. Hem beyaz etle protein dışındaki besinleri alıyorsun hem karnın doyuyor. Tavuk almanı öneririm.

Geri
Yukarı