200 TL'ye Rahat Kulaklık Önerisi

Boş genelleme yapıyorsunuz. Ürünlere 3-5 ay ömür biçiyorsunuz. Ben 1.5 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok. Sizin bir kulaklıktan istedikleriniz farklı sanırım kullanım açısından :D
Kullanmak başka kalite başka. Konudaki kulaklık bende var ve memnun değilim. Bir kere garentiye götürdüm. Bozulmuştu, yapıp geri verdiler.

Kullanmak başka kalite başka. Konudaki kulaklık bende var ve memnun değilim. Bir kere garentiye götürdüm. Bozulmuştu, yapıp geri verdiler.
Hocam arkadaş 200 TL'ye kulaklık önerisi istemiş. Fiyatına göre iyi bir kulaklık öneriyorum. Ben de isterim Arctis 7 önermeyi. O fiyata daha iyisini bulun önerin başım üstüne.

Arkadaşlar sesi normal şekilde gelsin yani ben çok rahatlığa önem veriyorum genelde oraya yatkın bir cihaz gerekli bana bakıyorum linklere hangisi en rahat olandır ve kalite açısından iyisidir ?
Bu arada hepsi 200 tl den üstte hatta 300 civarında arkadaşlar :D minimum 300 bayılmak mı gerekli illaki ?
Hocam bu terletme yapar mı yada yıpranır mı ? Hani yıpranmasın aman demiyorum'da ayrı satılır mı kulak pamukları ?

mikrofonu olsun veya olmasın beni pek ilgilendirmeyen dediğini göz önüne alıyoruz ve o fiyata alabileceğin en iyi açık ara kulaklık olan Sennheiser hd 201 almanı öneriyoruz artan 30 lira gibi bir bütçen ile kendine bir mikrofonda alabilirsin. Sana tavsiyem Çin de farklı markalar adı altında üretilip üzerine etiket basılan 3. sınıf kulaklıkları kullanma kulak sağlığına da zararlı iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı