2000-2100 TL akıllı telefon önerisi

Bütçe
2100

Ahmetcan1

Centipat
Bütçem çok kısıtlı maksimum 2100TL verebilirim. Taksit ile alacağım. Aklımdaki. Modeller Realme 5I ve Samsung Galaxy m11. önerilerinizi bekliyorum.

Lütfen tcl dışında önerme yapınız. Ailem bilmediği bir markanın telefonunu almaz alsalar da ben istemem.
TCL güvenilir bir markadır, yurt dışında orta - düşük segmentte yaptıkları televizyonlarıyla ünlüdürler.

Rahatlıkla alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tcl güvenilir bir markadır, yurt dışında orta - düşük segmentte yaptıkları televizyonlarıyla ünlüdürler.

Rahatlıkla alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha çok Samsung, Oppo vb telefon önerileriniz var mı?

Ailem bilmediği bir markanın telefonunu almaz alsalar da ben istemem.
Bilinmeyen marka dediğiniz marka zamanında Samsung'a panel satmış, bir zamanlar Amazon'da en fazla satılan 4K televizyon olmuş, Palm'ın sahibi, Blackberry telefonların güncel üreticisi ve yılların firması. TCL 10L kadar iyi rakip yok bu bütçede, pişman olmazsınız. Öneririm.

Israrla çöp ürünler alıp hayatınızda berbat tercihler yapmak istiyorsanız tabii, buyurun;

Bilinmeyen marka dediğiniz marka zamanında Samsung'a panel satmış, bir zamanlar Amazon'da en fazla satılan 4K televizyon olmuş, Palm'ın sahibi, BlackBerry telefonların güncel üreticisi ve yılların firması. Tcl 10l kadar iyi rakip yok bu bütçede, pişman olmazsınız. Öneririm.

Israrla çöp ürünler alıp hayatınızda berbat tercihler yapmak istiyorsanız tabii, buyurun;

Telefon iyi olabilir hiçbir şekilde kötülemiyorum ama ailem bilmediği markadan telefon almaz. Ben ailemi ınternetten telefon almaya ikna edemezken siz ısrarla tcl önerip duruyorsunuz. Realme 5Inin nesi var?

RAM miktarı TCL 10L'den daha az ve ekranı 720p. 720p ekran mağduru olarak önermem.

İlk olarak benim RAM ile ilgili bir sorunum yok. Eski telefonum da 3GB RAM vardı ve bana hayli hayli yetiyordu. Ekran olarak ise 720p bir yandan daha iyi olur benim için. (şarjı uzun gitsin manasında)
Tcl haricinde Xiaomi Redmi 9 önerir misiniz? ya da 1 ay daha bekleyip bütçemi 2500 yaparsam ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı