2000-2100 TL'ye Sistem Tavsiyesi

tigris

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Aşağı yukarı 2000-2100 tl bütçe ayırabiliyorum malum dolar tavan. Bana bu bütçe doğrultusunda bir sistem tavsiyesi yapabilir misiniz? Biliyorum bu fiyata güzel bi sistem toplamak zor ama ayırabileceğim maksimum bütçe bu kadar. Oyun performansı için beklentim doğal olarak çok yüksek değil, GTA 5i normal ayarlar oynatması yeterli olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu sistem sizi fazlasıyla tatmin edecektir. GTA 5 Hıgh-Ultra karışık rahatça oynarsınız. Kasayı Zalman Z3 ile değiştirebilirsiniz ben bu kasayı sevdiğim için koydum. Bütçeyi biraz daha arttırırsanız R9 380 4 GB alınabilir.

IMG_20150728_213321.JPG

Bu sistem sizi fazlasıyla tatmin edecektir. GTA 5 Hıgh-Ultra karışık rahatça oynarsınız. Kasayı Zalman Z3 ile değiştirebilirsiniz ben bu kasayı sevdiğim için koydum. Bütçeyi biraz daha arttırırsanız R9 380 4 GB alınabilir.

Eki Görüntüle 93082
Cevabınız için teşekkür ederim fakat donanımdan fazla anlamıyorum mazur görün lütfen. İşlemci düşük kalmaz değil i3 eski bir işlemci diye biliyorum.

Şimdi şöyle söyleyeyim bu işlemci bu ekran kartını besleyebilecek seviyede. Bu bütçelerde genellikle bu işlemci seçiliyor. 2 Gerçek 2 Sanal olmak üzere 4 çekirdek çalışıyor. Yani yeni yeni çıkan 4 çekirdek zorunluluğu olan oyunlarda sıkıntı yaşatmaz.

Şimdi şöyle söyleyeyim bu işlemci bu ekran kartını besleyebilecek seviyede. Bu bütçelerde genellikle bu işlemci seçiliyor. 2 Gerçek 2 Sanal olmak üzere 4 çekirdek çalışıyor. Yani yeni yeni çıkan 4 çekirdek zorunluluğu olan oyunlarda sıkıntı yaşatmaz.
Bilgileriniz için çok teşekkür ederim aydınlattınız sağolun, sanırım bu sistemi toplayacağım. Tekrardan teşekkür ederim.

i3 eski bir işlemci değildir core serisinin en düşük performans veren işlemcisidir. Eskiliği nesline göre oluyor.

Bu fiyatlarla alabileceğim mağaza veya site seçenekleri nedir?

Bu arada benim topladığım sistem Sinerji Bilgisayar'dan. Yanlış bilmiyorsam PC Montajı için 27 TL alıyorlar. Eğer kendine güveniyorsan kesinlikle kendin toplamanı öneririm çok zevkli bir şey.

Bu arada benim topladığım sistem Sinerji Bilgisayar'dan. Yanlış bilmiyorsam PC Montajı için 27 TL alıyorlar. Eğer kendine güveniyorsan kesinlikle kendin toplamanı öneririm çok zevkli bir şey.
Kesinlikle dostum zaten önceki sistemimi de kendim toplamıştım o yüzden sorun olmaz. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı