2000-2500 arası oyun için laptop önerisi

Mueat

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bu sene universiteye gidiyorum. Maddi olarak aileme yük olmak istemiyorum eğitimim için bilgisayar şart ve şehir dışında okumayı planlıyorum önümüzdeki aylarda çalışıp para biriktiriyorum bu paranın bir kısmı bilgisayara bir kısmı kenarda birikim olarak kalacak bana bu bütçe içerisinde hoş bir sistem önerisi olan var mı ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bu sene universiteye gidiyorum. Maddi olarak aileme yük olmak istemiyorum eğitimim için bilgisayar şart ve şehir dışında okumayı planlıyorum önümüzdeki aylarda çalışıp para biriktiriyorum bu paranın bir kısmı bilgisayara bir kısmı kenarda birikim olarak kalacak bana bu bütçe içerisinde hoş bir sistem önerisi olan var mı ? Teşekkürler.
Söylediğiniz fiyat aralığında 0 oyun için laptop biraz zor gibi ama 2. El almak isterseniz o zaman olabilir.

Aceleniz yok diye tahmin ediyorum, Laptoplarda etkisi oluyor mu bilmiyorum ama Kdv indirimlerini, kampanyaları takibe alın. Umarım en iyileri kısmet olur.

Fiyatı biraz aşabilirim diyorsan ve hala stoklarda kaldıysa eğer bu bilgisayarı alabilirsin.
Tan olarak bir oyun bilgisayarı olmasa da çoğu oyunu oynatacaktır. Şuanda kullanmakta olduğum cihazdır. Ben 2450 gibi bir fiyata almıştım. Benim için tek eksiği SSD ve almak için çalışmalara başlamış bulunmaktayım.
Bu satıcı güvenilir mi? Orasını bilemem fakat ben ebrar bilgisayardan almıştım onuda belirteyim.
Takip edersen belki daha ucuz fiyatlısını da bulabilirsin.

Acelen yoksa bu laptobu kışın 2500 alabilirsin
Lenovo Ideapad 320-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Fiyatı bende alıcaktım ama babam saolsun 3000 3500 ayarlıycak bi tane gamebook
Kışın ne gibi bir fark oluyor ? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.
Aceleniz yok diye tahmin ediyorum, Laptoplarda etkisi oluyor mu bilmiyorum ama Kdv indirimlerini, kampanyaları takibe alın. Umarım en iyileri kısmet olur.
İnşallah teşekkür ederim
İnşallah teşekkür ederim
Fiyatı biraz aşabilirim diyorsan ve hala stoklarda kaldıysa eğer bu bilgisayarı alabilirsin.
Tan olarak bir oyun bilgisayarı olmasa da çoğu oyunu oynatacaktır. Şuanda kullanmakta olduğum cihazdır. Ben 2450 gibi bir fiyata almıştım. Benim için tek eksiği SSD ve almak için çalışmalara başlamış bulunmaktayım.
Bu satıcı güvenilir mi? Orasını bilemem fakat ben ebrar bilgisayardan almıştım onuda belirteyim.
Takip edersen belki daha ucuz fiyatlısını da bulabilirsin.
Acer A515-41G-T123 AMD A10 9620P 8GB 1TB RX540 Freedos 15.6" Fiyatı böyle bir sistem buldum iyi mi sizce ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı