2000-2500 TL Android Telefon Tavsiyesi

Hocam uzun süre kullanılacaksa bütçenin biraz üstünde;
Güncelleme yapılmazsa rahat kullanılabilir.

Xiaomi Redmi Note 9.

MIUI çok sıkıntılı. Onun bir üst modelini kullanıyorum ve her gün ayrı sıkıntı yaşıyorum.(sadece küçük hatalar değil maalesef)
Performans anlamında düşük olmasına rağmen ekran alanında da düşük. Telefonun aynı fiyattaki telefonlara fark attığı hiçbir şey yok diyebiliriz.

Genç değil de biraz daha yaşı olan biriyse bu bütçe aralığında herhangi bir Samsung telefon daha iyi olur hocam. One UI çok basit ve kullanışlı.

MIUI çok sıkıntılı. Onun bir üst modelini kullanıyorum ve her gün ayrı sıkıntı yaşıyorum.(sadece küçük hatalar değil maalesef)
Performans anlamında düşük olmasına rağmen ekran alanında da düşük. Telefonun aynı fiyattaki telefonlara fark attığı hiçbir şey yok diyebiliriz.
Hocam ben de Redmi Note 9'u kullanıyorum ve sorunum yok benim.

Hocam ben de Redmi Note 9'u kullanıyorum ve sorunum yok benim.

Hocam MIUI 12.0.6 sürümünü kullanıyorum (11 de bende yaşamadım). Ben yaşadım diye sizde yaşayacaksınız diye bir şey yok ama sizin de büyük ihtimal yaşadığınız sorunları sayıyım.
1-MIUI'ın ağırlığı.
2-bellekte hiçbir şey tutamaması.

Ben MIUI 12.0.3 sürümüne geçtikten sonra çok fazla sorun yaşadım ama bu 2 sorun MIUI 11'den beri yaşadığım sorunlardı. Belki siz 12 sürümündesinizdir ona bir şey demiyorum.

MIUI çok başarılı olsaydı bile donanımsal anlamda cihaz pek başarılı değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı