2000-2500 TL arası Gaming Laptop önerisi

İlker Yavuz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem bu aralıkta yardımcı olur musunuz? 2000'e ve 2500'e yakın olarak 2-3 öneri verirseniz sevinirim. Oyun odaklı dizüstü.

İçinde MX150 ekran kartı bulunan Lenovo PC'lere bakabilirsin.

Ben aslında masaüstü kullanıcısıyım. Laptop bileşenlerini çok bilmiyorum, o yüzden MX150 nasıl bir kart GTA'yı falan hangi ayarlarda oynatır?
MX150 güzel bir karttır. GTA'yı yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde, PUBG gibi oyunları da düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynatır.

MX150, GTX1050 civarında bir kart.
Abartmayın. Arada dağlar var.

Ben aslında masaüstü kullanıcısıyım. Laptop bileşenlerini çok bilmiyorum, o yüzden MX150 nasıl bir kart GTA'yı falan hangi ayarlarda oynatır?
Düşük-orta grafiklerde tüm oyunları oynatır. GT 1030 gibi bir kart. GTA'yı kaç FPS oynattığını görmek için Youtube'a girip "MX 150 i5 8250U GTA 5 test" yazıp bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aramızda kendini bilmeden konuşanlar var sanırsam. Biriniz GTX 1050'ye benziyor diyor. Diğeriniz GT 1030'a benziyor diyor. İki kartın arasında çok fazla performans farkı var. Hanginizi dinleyeceyimi şaşırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar aramızda kendini bilmeden konuşanlar var sanırsam. Biriniz GTX 1050'ye benziyor diyor. Diğeriniz GT 1030'a benziyor diyor. İki kartın arasında çok fazla performans farkı var. Hanginizi dinleyeceyimi şaşırdım.
"Kendini bilmeden konuşanlar"dan kastım düşünmeden yazanlar arkadaşlar. Yanlış anlaşılma olmasın.

Son düzenleme:

MX150, GT 1030'a ulaşmaya çalışan bir kart. Ancak arada fark bulunuyor tabii ki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı